Advert
Advert
Advert

İmam Bakır'dan pis kokular yükseliyor

İmam Bakır Mahallesi'nde bulunan çöp konteynırlarının temizlenmemesi ve sık sık tıkanan lağım borularından dolayı mahallede kokudan durulmuyor.

İmam Bakır'dan pis kokular yükseliyor
İmam Bakır'dan pis kokular yükseliyor

Özelikle havaların sıcak olduğu yaz aylarında yer yer 3-5 metre aralıklarla konan çöp konteynırlarında kalan çöpler hemen kokmaya başlıyor buda mahallenin kokmasına ve sineklerin çoğalmasına sebep oluyor.
Konu ile ilgili konuşan mahalle sakinleri; burada ikamet ettiğimizden beri sık sık kanalizasyon borularımız tıkanıyor, tıkanan logarlar ise kötü kokulara sebep oluyor bu da yetmezmiş gibi zamanın da boşaltılmayan çöp konteynırları da aşırı koku yayıyor bu sebepten dolayı evlerimizde ve dükkanlarımızda oturamaz hale geldik. Konuya yetkililerin duyarsız kaldığını belirten mahalle sakinleri; eskiden burada 2-3 tane çöpçü vardı son 1-2 yıldır 1 tek çöpçü var oda koca mahalleye yetmiyor dediler. Cadde ve sokakların da yeterince temizlenmediği mahallede ikamet eden vatandaşlar belediyeye seslenerek, mahallelerine daha çok çöpçü görevlendirilmesini ve altyapı sorununun biran önce halledilmesini istediler.

İsa Polat / Gap Gundemi

Balıklıgöl Urfa Balıklıgöl Şanlıurfa Balıklıgöl Urfa Sanlıurfa Urfa Haber Sanlıurfa Haber Urfa Haberleri Sanlıurfa Haberleri İmam Bakır'dan pis kokular yükseliyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?