Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset İller Bankası Bölge Müdürü Hilvan'da İncelemelerde Bulundu

İller Bankası Bölge Müdürü Hilvan'da İncelemelerde Bulundu

İller Bankası Gaziantep Bölge Müdürü İsmail Aydın Hilvan'da devam eden altyapı çalışmalarını inceledi.

Giriş Tarihi: 27 Mayıs 2013 Pazartesi 07:08
İller Bankası Bölge Müdürü Hilvan'da İncelemelerde Bulundu

Kanalizasyon,içme suyu ve yağmur drenajı çalışmalarını Belediye Başkan Vekili Nusrettin Esen ve Belediye teknik personeli ile  beraber inceleyen İller Bankası Bölge Müdürü İsmail Aydın  yüklenici firmalara ait şantiyelere giderek harita üzerinde proje çalışmaları hakkında bilgi aldıktan sonra altyapı çalışmalarının devam ettiği Karacurun ve Bahçelievler Mahallelerinde  incelemelerde bulundu.

Hilvan belediyesi tarafından başlatılan altyapı yenileme çalışmaları inceleyen ve hakkında bilgi alan Gaziantep İller Bankası Bölge Müdür İsmail Aydın " İller bankası belediye ve yüklenici firmalarla birlikte şantiyelerde projeler üzerinde gerekli çalışmaları yaptıktan sonra sahalarda yapılan işleri birlikte kontrol ettik. Yapılması gereken işleri belediyemizle beraber yapmaya çalışıyoruz. İçme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu çalışmalarımız aynı anda devam ediyor. Belediyemiz çalışmalarını büyük bir sorumluluk ve hassasiyet içinde devam ettiriyor. Aynı anda devam çalışmaların altında kalkacağız" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com