Advert
Advert
Advert

İlk Seferler "Onur"una Eğlendiler

Şanlıurfa'ya dün ilk seferini gerçekleştiren Onur Air, ilk seferleri nedeniyle Şanlıurfa’ya getirdiği ulusal basın temsilcileri ve yerel basın temsilcileriyle sıra gecesinde eğlendiler.

İlk Seferler
İlk Seferler


ŞUTSO Başkanı E. Sabri Ertekin’in girişimleri sonucu Şanlıurfa uçuşlarına başlayan Onur Air tarifeli hatlardaki 17. uçuş noktası olan Şanlıurfa’ya dün ilk uçuşunu gerçekleştirdi.

Onur Air’n ilk seferleri dolayısıyla Şanlıurfa’ya gelen Ulusal basın çalışanları ŞUTSO tarafından organize edilen gezi ile Şanlıurfa’nın tarihi ve turistik mekânlarını gezdikten sonra Akşam bir konukevinde sıra gecesiyle eğlendiler.

Gecede Onur Air Havacılık Tarifeli Hatlar Müdürü Nasuh Çetin, Vali Valisi Celalettin, ŞUTSO Başkanı E. Sabri Ertekin’e onurluk ve Onur Air maket uçağı takdim etti.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ!..

Şanlıurfa’ya seferlere başlayan Onur Air kutladığını söyleyen Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç; “bu seferlerin başlangıcı Şanlıurfamıza hayırlı olsun. Onur Air’de bol kazançlar diliyorum” dedi.

Gecede konuşan ŞUTSO Başkan Yardımcısı Cem Göncü, Onur Air’in de Şanlıurfa seferlerine başlamasıyla ilimizin özellikle turizm konusunda daha da dikkat çekeceğini söyledi.

İlk Seferler Onuruna düzenlenen sıra gecesine Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Onur Air Havacılık Tarifeli Hatlar Müdürü Nasuh Çetin, ŞUTSO Başkanı E. Sabri Ertekin, İl Özel İdare Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Emin Dursun, ŞUTSO Başkan Yardımcısı Cem Göncü, İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu ve Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya katıldı.

 

Haber: M.guli Aslan www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret