Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset İlk Öncüler; Hayırlı işe hayır denilmez

İlk Öncüler; Hayırlı işe hayır denilmez

Giriş Tarihi: 30 Temmuz 2010 Cuma 11:34
İlk Öncüler; Hayırlı işe hayır denilmez

 Teşkilat olarak dernekler ve sivil toplum kuruluşlarıyla görüşmelerimize devam ediyoruz. İlk Öncüler Derneği'ni yerinde ziyaret ederek bir toplantı gerçekleştirdik. Yaptığımız görüşmede hem derneklerini tanıma fırsatı bulduk hem de partimiz adına karşılıklı görüş alış verişinde bulunduk. İlk Öncüler Derneği Başkanı Perihan Taylı "3 yıldır faaliyette olan derneğimiz, düzenlediğimiz eğitim ve seminerlerle, hizmet verdiğimiz kurs ve kreşlerimizle, Kardeş Aile Projemiz ve yapacağımız sertifika programlarımızla Şanlıurfa'da varlığını sürdürmektedir". Referandum ile ilgili görüşlerini aldığımız Perihan Taylı "Referandum gibi hayırlı bir işe hayır dememiz mümkün değil" dedi. Sonuna kadar desteklediklerini ve Türkiye için olumlu sonuçlar doğuracak anayasa paketi için oylarının "evet " yönünde olacağını söyledi. Ayrıca halkımızın özellikle anayasa değişikliği paketindeki maddeler hakkında titiz bir çalışmayla bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi gerekmektedir, buna ihtiyaç vardır dedi. Kendileriyle bu konuda beldemizde yaşayan kadınlarımızı bilgilendirmek adına yaptığımız çalışmaları paylaştık.

 

         İlk Öncüler Derneği başkanı Perihan Taylı'ya ve dernek çalışanlarına nazik karşılamalarından dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Osman Baydemir HDP’nin yeni parti sözcüsü oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com