Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem İlk kez kendi yönetim kurulu toplantısı yapıldı

İlk kez kendi yönetim kurulu toplantısı yapıldı

Üniversitenin Şair Nabi Kampüsünde yapımına 2013 yılında yapımına başlanılan Şanlıurfa Teknokent, ilk kez kendi yönetim kurulu toplantısına ev sahipliği yaptı.

Giriş Tarihi: 24 Aralık 2014 Çarşamba 10:59
İlk kez kendi yönetim kurulu toplantısı yapıldı


HRÜ basın bürosundan yapılan açıklamaya göre, Prof. Dr. Mutlu, Osmanbey Yerleşkesi’nde gerçekleştirilen toplantıda yaptığı konuşmada, kurulan teknoparkla bölge halkına çok yönlü bir hizmetin sunulmasının hedeflendiğini belirtti.
Teknoparkta yürütülecek çalışmalara işadamlarının da katılması gerektiğini ifade eden Prof. Dr. Mutlu, şunları kaydetti:
”Bölgede kurulacak tarım ağırlıklı teknopark, sulu tarımla birlikte ortaya çıkan köklü sorunların üstesinden gelmek, tarımsal ürünleri bölgede sanayi ürünlerine dönüştürmek, biyoteknoloji, sulama teknolojisi, yenilenebilir enerji gibi konularda tarımsal teknolojiyi ön plana çıkarmayı hedefliyor. Yeni teknolojiler üretmeyi, yaptıkları çalışmaları ulusal ve uluslararası düzeyde ilgililere aktarmayı hedefleyen teknoparkımızla Şanlıurfa’ya önemli bir hizmeti getirdiğimize inanıyorum. İş adamlarımızın da bu teknoparka iştirak etmelerini bekliyoruz.”
Toplantıya, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Eyyüp Sabri Ertekin, HRÜ Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bülent Yeşilata ve yönetim kurulu üyeleri ile diğer ilgililer katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da mühimmat ele geçirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com