Advert
Advert
Advert

İlci’den “Fazla Çorabın Var mı? “ Kampanyasına Destek

“Fazla Çorabın Var mı?” kampanyasını başlatmak için ve muhtaç olan çocukların çok olduğu okulları tespit etmek için İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci’yi makamında Funda Ateşoğlu; Burhan Akar ve Sabri Dişli ziyaret ettiler.

İlci’den “Fazla Çorabın Var mı? “ Kampanyasına Destek
İlci’den “Fazla Çorabın Var mı? “ Kampanyasına Destek

Ziyarette, kampanyanın  gönüllüsü  Funda Ateşoğlu “Daha önce bir kampanya düzenleyerek kalem topladık, şimdi de çorap toplamaya başladık. Onun için  öncelikle sayın İl Milli Eğitim Müdürümüzden izin almak istiyoruz, sonra da kampanyalarımıza desteklerini bekliyoruz.” dedi.

 

Daha önce "Fazla Kalemin var mı? Projesiyle gündeme gelen ve bu sefer “Fazla Çorabın Var mı?"  adlı kampanyayla yola çıkan  Funda Ateşoğlu ve beraberindeki gönüllülerden Sabri Dişli, Burhan Akar, Abdulkadir Turan’ı  çalışmalarından dolayı kutlayan İl Milli Eğitim Müdürü İlci, “Böylesi önemli bir kampanyaya hayır demek bir eğitimciyle bağdaşmayan bir cevap olur. Bu toplum hepimizin. İhtiyacı olan da veren de bizimdir. Sosyal sorumluluk çerçevesinde hazırlanan ve gönüllülük esasına dayalı bu kampanyayı yürekten kutluyorum. Kurumumuza ne düşüyorsa yapmaya hazırız. Köylerimizde muhtaç olan çocuklara el uzatmak, onların saçlarını okşamak hem insani bir görev hem resmi vazifemizdir. Sizi tekrar tebrik ediyorum, dedi.

Köylerde eğitim gören çocukların eksiklerini belirleyen ve bu eksiklikleri sosyal paylaşım sitelerinden duyuran Ateşoğlu'na destek her taraftan yağmaya başladı bile. Kent Konseyi Başkanı olan Sabri Dişli ve Fotoğraf Sanatçısı Burhan Akar'ın birlikte yürüttüğü yardım kampanyasında sadece çorap değil elbise yardımı da kabul ediliyor. 75. Yıl Mesleki Eğitim ve Çıraklık Okulunda toplanacak yardımlar ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak.

Urfa Sanlıurfa Urfa Haber Sanlıurfa Haber Urfa Haberleri Fazla Çorabın Var mı Funda Ateşoğlu Sabri Dişli Burhan Akar Abdulkadir Turan Metin İlci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!