Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat İlci’den “Fazla Çorabın Var mı? “ Kampanyasına Destek

İlci’den “Fazla Çorabın Var mı? “ Kampanyasına Destek

“Fazla Çorabın Var mı?” kampanyasını başlatmak için ve muhtaç olan çocukların çok olduğu okulları tespit etmek için İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci’yi makamında Funda Ateşoğlu; Burhan Akar ve Sabri Dişli ziyaret ettiler.

Giriş Tarihi: 11 Şubat 2013 Pazartesi 22:21
İlci’den “Fazla Çorabın Var mı? “ Kampanyasına Destek

Ziyarette, kampanyanın  gönüllüsü  Funda Ateşoğlu “Daha önce bir kampanya düzenleyerek kalem topladık, şimdi de çorap toplamaya başladık. Onun için  öncelikle sayın İl Milli Eğitim Müdürümüzden izin almak istiyoruz, sonra da kampanyalarımıza desteklerini bekliyoruz.” dedi.

 

Daha önce "Fazla Kalemin var mı? Projesiyle gündeme gelen ve bu sefer “Fazla Çorabın Var mı?"  adlı kampanyayla yola çıkan  Funda Ateşoğlu ve beraberindeki gönüllülerden Sabri Dişli, Burhan Akar, Abdulkadir Turan’ı  çalışmalarından dolayı kutlayan İl Milli Eğitim Müdürü İlci, “Böylesi önemli bir kampanyaya hayır demek bir eğitimciyle bağdaşmayan bir cevap olur. Bu toplum hepimizin. İhtiyacı olan da veren de bizimdir. Sosyal sorumluluk çerçevesinde hazırlanan ve gönüllülük esasına dayalı bu kampanyayı yürekten kutluyorum. Kurumumuza ne düşüyorsa yapmaya hazırız. Köylerimizde muhtaç olan çocuklara el uzatmak, onların saçlarını okşamak hem insani bir görev hem resmi vazifemizdir. Sizi tekrar tebrik ediyorum, dedi.

Köylerde eğitim gören çocukların eksiklerini belirleyen ve bu eksiklikleri sosyal paylaşım sitelerinden duyuran Ateşoğlu'na destek her taraftan yağmaya başladı bile. Kent Konseyi Başkanı olan Sabri Dişli ve Fotoğraf Sanatçısı Burhan Akar'ın birlikte yürüttüğü yardım kampanyasında sadece çorap değil elbise yardımı da kabul ediliyor. 75. Yıl Mesleki Eğitim ve Çıraklık Okulunda toplanacak yardımlar ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com