Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim İlci, “Gençleri Makamında Kabul Etti”

İlci, “Gençleri Makamında Kabul Etti”

Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen gençler Yrd. Doç. Dr. M. Akif Nacar ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci’yi makamında ziyaret ettiler.

Giriş Tarihi: 5 Şubat 2014 Çarşamba 22:36
İlci, “Gençleri Makamında Kabul Etti”

Harran Üniversitesi tarafından yürütülen, Gençlik ve Spor Bakanlığınca desteklenen “Ülkem İçin 10 Gönüllü Gün, 1000 Gönüllü Genç” projesi kapsamında 33 Gönüllü genç 4-13 Şubat tarihleri arasında Şanlıurfa’ da çeşitli okulları ziyaret ederek dezavantajlı çocuklarla bir araya gelecek.
Proje kapsamında Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen gençler Proje koordinatörü Yrd. Doç. Dr. M. Akif Nacar ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci’yi makamında ziyaret ederek yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdiler.
Makamında gençleri kabul eden İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci “Ülkem için 10 Gönüllü Gün, 1000 Gönüllü Genç’ adlı projede; Türkiye’nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine ülkesinin her karış toprağını bir, her bir ferdini kardeş bilen gençlerle bir araya gelmekten mutluluk duydum. Batıdan doğuya uzanan bir kardeşlik köprüsü kurmaya gönüllü olan bu gençlerimiz İlimizin Süleymaniye, Yakubiye ve Eyyübiye semtlerinde bulunan okulları ziyaret edecek ve dezavantajlı çocuklarla birlikte biraya gelecekler “dedi.
İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci’nin konuşmasından sonra bir açıklama yapan “Proje koordinatörü Yrd. Doç. Dr. M. Akif Nacar ise ‘Ülkemizin genç nüfus oranının çok yüksek olduğu ilimizde çocuklarımıza daha fazla ilgi gösterebilmek ve sosyal kaynaşma sağlamak amacı ile bu projeyi yürütmekteyiz. Proje çalışmaları kapsamında dezavantajlı bölgelerimizde en az 500 çocuğumuza ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.
Konuşmaların ardından gençlere çeşitli hediyeler veren İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci daha sonra günün anısına dair fotoğraf çektirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com