Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem İLÇELERİN HEPSİNE EŞİT HİZMET GİDİYOR

İLÇELERİN HEPSİNE EŞİT HİZMET GİDİYOR

Şanlıurfa Kent Merkezine yaklaşık 150 km uzaklıkta bulunan Ceylanpınar ilçesine hizmet götüren Büyükşehir Belediyesi, İlçeye 20 bin metrekarelik park yapımını sürdürürken ilçelere mesafe tanımadan eşit bir şekilde hizmet götürüyor.

Giriş Tarihi: 1 Aralık 2015 Salı 09:22
İLÇELERİN HEPSİNE EŞİT HİZMET GİDİYOR

Kırsal mahallelileri bir birine bağlayan grup yollarında stabilize ve asfaltlama çalışmaları sürdüren Büyükşehir ekipleri, aynı zamanda ŞUSKİ ile kanalizasyon ve içme suyu hatlarını döşeyerek, sorunları aşmaya devam ediyor.

Ceylanpınar ilçe merkezinde yürüttüğü beton parke ve park çalışmalarından dolayı ilçe sakinlerinin takdirini toplayan Büyükşehir Belediyesi'ne Cumhuriyet ve Bahçelievler Mahallesi’nde tamamlanan beton parke çalışmasından dolayı ilçe sakinleri teşekkür etti.

CEYLANPINAR'IN KADERİNİ DEĞİŞTİREN PROJE

İlçe merkezi girişine yapılan ve inşaatı devam edilen parktan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve ekibine teşekkür eden Ceylanpınarlılar, "Büyükşehir Belediyesi bölgenin kaderini değiştiren bir çalışma gerçekleştiriyor. Alt ve üst yapı çalışmalarıyla sosyal yaşantımız kolaylaştırıldı. İlçemize verilen önemden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'ye ve ekiplere teşekkür ediyoruz"

VİRANŞEHİR BÜYÜKŞEHİRKE ŞANTİYE ALANINA DÖNDÜ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Viranşehir ilçe merkezindeki sıcak asfalt, beton parke çalışmalarını sürdürerek yapmış olduğu yeni bulvarlarla ilçeyi adeta şantiyeye çevirdi.

İlçenin gelişmesiyle birlikte yeni yerleşim alanları olan Viranşehir Yenişehir Mahallesi ve Özal Mahallesi’nde yeni bulvarlar açan Büyükşehir ekipleri, ilçe kırsalında beton yol çalışmalarını da sürdürüyor.

Viranşehir'de şuana kadar 151 kilometre stabilize yol, 147 kilometre sathi asfalt, 117 bin metrekare sıcak asfalt, 160 bin metrekare beton parke, 30 Bin metrekare beton yol ve 715 km de yol bakım ve onarım çalışmasına imza atan Büyükşehir Belediyesi, 39 adet Taziye Evi ve Camiye inşaat malzemesi yardımında bulundu.

Viranşehir'de birçok cadde ve sokakta beton parke çalışmasının yanı sıra ilçenin en işlek caddelerinde sıcak asfalt çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi’ne Viranşehirliler teşekkür etti.
İlçe Buğday Pazarı, Otobüs Terminali, Gazi, Hanok, Oğlakçı, Yenişehir 20 ve 21. Cadde ve daha birçok caddede sıcak asfalt dökerek ilçeyi asfaltla tanıştıran Büyükşehir Belediyesi, ilçe merkezi ve kırsalında çalışmalarını sürdürüyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Suriyeli genci dövüp bunu paylaştı-Tepkiler çığ gibi büyüdü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com