Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim İLÇE İNSAN HAKLARI KURULU TOPLANTISI BAKİ KÖYÜNDE YAPILDI

İLÇE İNSAN HAKLARI KURULU TOPLANTISI BAKİ KÖYÜNDE YAPILDI

Giriş Tarihi: 12 Temmuz 2011 Salı 11:15
İLÇE İNSAN HAKLARI KURULU TOPLANTISI BAKİ KÖYÜNDE YAPILDI

Siverek ilçe insan hakları kurulunun Haziran ayı olağan toplantısı ilçeye yaklaşık 40 Km uzakta bulunan Baki(Takoran) köyünde ilçe kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu başkanlığında toplandı.

İlçede bulunan sivil toplum kuruluşu, siyasi parti temsilcilerinden ve gazetecilerden oluşan ilçe insan hakları kurulu üyeleri gündemlerinde bulunan konuları görüştükten sonra köylerde kırsal kalkınmayı sağlamak amacıyla uygulana bilir projeleri konuşuldu. İlçe kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu bölge köylerinin zenginlik içinde yoksulluğu yaşadıklarına dikkat çekerek şunları kaydetti’’ Şu ana toplantı yaptığımız köyümüz ve civar köyler gerek organik tarım açısından gerekse doğa turizmi açısından zengin, bu zenginliği köylü vatandaşlarımız dönüşümünü sağlamak amacıyla yeni projeleri hayata geçireceğiz. Siverek Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfından yoksul köylülerimizin geliştirecekleri gelir getirici projelere maddi destek sağlama kararı aldı’’ İlçe insan hakları kurulu toplantısının ardında aynı saatlerde ilçe hıfzıssıhha toplantısı yapıldı. İlçe insan hakları kurulu toplantısı ile hıfzıssıhha toplantısının gelecek ay ilçenin başka bir köyünde toplantı kararının ardından iki toplantıda sona erdi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan MYO’da Eğitim ve Motivasyon Konulu Konferans

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com