Advert
Advert
Advert

Eyyübiye Şahinler Mahallesinde yol çalışması

ŞANLIURFA-Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’nin talimatlarıyla yol yapım çalışmalarına hız veren Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin son durağı Şahinler Mahallesi oldu.

Eyyübiye Şahinler Mahallesinde yol çalışması
Eyyübiye Şahinler Mahallesinde yol çalışması

BALİKLİGOL.CON-İlçe genelinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını sürdüren Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri vatandaşların takdirini topluyor. Kış ayları öncesi yol standartlarını yükseltmeyi ve vatandaşların kış aylarında yol mağduriyeti yaşamasının önüne geçmeyi hedefleyen Eyyübiye Belediyesi ekipleri, çalışmalarını yoğunlaştırdı. Başkan Ekinci’nin talimatlarıyla ilçe genelinde merkezde kilitli beton parke taşı döşeme, kırsalda ise stabilize yol yapım çalışmalarını sürdüren ekipler, vatandaşın da takdirini topluyor. Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine bağlı bağlı 6 kamyon, 1 silindir, 1 greyder ve 1 kepçe ile Şahinler Mahallesinde devam eden stabilize yol yapım çalışmalarının 1 hafta daha süreceği belirtildi.

Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından Şahinler mahallesinde yapılan yol çalışmaları hakkında konuşma yapan Şahinler Mahalle Muhtarı Cuma Çelik, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye teşekkür etti. Mahalleli olarak yol yapım çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getiren Muhtar Çelik, ”Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye ve ekibine mahallemize yapmış olduğu çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederiz. Şahinler mahallemizin yolları yapılıyor, bu çalışmadan çok memnunuz. Eskiden mahallemizin yolları yoktu, çamurdan geçilmiyordu, şimdi ise artık mahallemiz çamurdan ve kötü görünümden kurtuldu. Tekrardan başkanımıza ve ekibine teşekkür ederim.” Dedi.

eyyübiye belediye eyyübiye haber eyyübiye haberleri urfa eyyübiye urfa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
UMUT DOĞU     2016-09-07 ALT YAPISIZ ÜST YAPI ÇALIŞMASI TÜRKIYENIN HANGI İLÇESINDE VAR IKI KOMYON TAŞ TÖKMEKLE YOL YAPIM CALISMASI OLMAZ HANI BUNUN KANALIZYON CALISMASI HANI BU KÖYÜN PAKET TAŞI DÖSEMESI AGRIYA DĞALGAZ GÖTÜRMEYECEKSINIZ 5 YILDIR VAAD EDILEN YOL VE VE ALT YAPI CALISMASI İSTIYORUZ 20 GÜNDÜR 10 KOMYON TAŞ TÖKÜLMÜŞ KENDI KENDIMIZI AVUTMAYALIM
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı