Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem İl Özel İdaresinde Gerçekten Neler Oluyor

İl Özel İdaresinde Gerçekten Neler Oluyor

Şanlıurfa İl Özel İdaresi’nde yaşanan “Toplu İstifa Depremi” ile ilgili Genel Sekreter Uğur Büyükhatipoğlu açıklama yapması bekleniyordu.

Giriş Tarihi: 24 Ekim 2011 Pazartesi 21:25
İl Özel İdaresinde Gerçekten Neler Oluyor


Genel Sekreter Uğur Büyükhatipoğlu, kamuoyunda çeşitli dedikodulara neden olan görevden alınma ve istifalarla ilgili açıklama yapmaktan kaçınması kafalarda soru işareti bırakmaya devam ediyor.

2005-2008 yıllarında Şanlıurfa ‘ya gelen Trilyonlarca ödeneğin yersiz ve uygunsuz harcanmasının kamuoyunda konuşulmaya başlanması üzerine 2008 yılında yolsuzlukları önlemeleri için göreve getirilen ekip, Uğur Büyükhatipoğlu’nun İl Genel sekreterliğine getirilmesinden sonra huzursuzluklar başladı.

Şanlıurfa Valiliğine yeni atanan Vali Celalettin Güvenç göreve başlar başlamaz İdari Genel Sekreter Yardımcısı Zeki Kaya Görevinden alınarak Yerine Teknik Genel Sekreter Yardımcılığı görevinden alınan Makine Mühendisi Mehmet Uslu atandı.

Makine Mühendisi Mehmet Uslu’nun Teknik Genel Sekreter Yardımcılığından, Zeki Kaya’nın İdari Genel Sekreter Yardımcılığı görevinden alınması ile Uygunsuz ve Hukuksuz uygulamalarla mücadelede yetersiz kalacaklarından İl Özel İdaresi Bürokratların görevlerinden istifa ettikleri düşünülmekte.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu’nun açıklama yapmaması bu düşünceyi daha da kuvvetlendiriyor.

Kamuoyunun merak ettiği görevden alınma ve istifalara Vali Celalettin Güvenç’in el koyması bekleniyor.


www.balikligol.com


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HAC kuraları ne zaman çekilecek? tarih belli oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com