Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem İl Özel İdaresi Resmen Devredildi

İl Özel İdaresi Resmen Devredildi

Yeni Büyükşehir Yasasıyla Büyükşehir Belediyesi sınırı olarak kabul edilmesi nedeniyle tasfiyesine karar verilen İl Özel İdaresinin devri için toplandı.

Giriş Tarihi: 26 Mart 2014 Çarşamba 17:53
İl Özel İdaresi Resmen Devredildi

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, 6360 Sayılı on dört ilde büyükşehir belediyesi ve yirmi yedi ilçe kurulması ile bazı kanun ve kanun hükmünde kararnamelerde değişiklik yapılmasına dair kanun gereğince büyükşehir ilan edilen ve bu Kanunla ilin mülki sınırlarının Büyükşehir Belediyesi sınırı olarak kabul edilmesi nedeniyle tasfiyesine karar verilen İl Özel İdaresinin devri için gerçekleştirilen toplantıya katıldı.

Toplantıda İl Özel İdaresine ait taşınır ve taşınmaz malların belediyelere devri ile İl Özel İdaresi personelinin dağılımı konularında görüşmeler yapıldı.

Valilik konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’ün yanı sıra; Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş, Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Aydın, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Büyükhatipoğlu ve ilgili daire amirleri katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da turizme bir adım daha: Turizm zabıtası kuruldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com