Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Tekno Bilim İl özel idaresi logo yarışması

İl özel idaresi logo yarışması

Giriş Tarihi: 1 Aralık 2010 Çarşamba 11:03
İl özel idaresi logo yarışması

Şanlıurfa İl Özel İdaresinden yapılan açıklamaya göre, Şanlıurfa İl Özel İdaresi olarak kurumumuza ait logo tasarım yarışması yapılacaktır.

 

Şanlıurfa İl Özel İdaresi Logosunu seçmek, uygun görülürse kullanmak amacıyla bir logo yarışması düzenleneceği açıklandı.

 

Bu çerçevede, bölgeyi tanıtıcı tarihi, kültürel veya coğrafi yapılardan yararlanabileceği, Logo akılda kalıcı, yaratıcı, aktif, orijinal ve çeşitli medya ortamlarında kullanılabilir yapıda olması tercih edileceği,

 

—Yarışmanın, amatör ve profesyonel tüm tasarımcılara açık olduğu,

 

—Yarışmacıların en fazla 3 eserle yarışmaya katılacağı,

 

—Yarışma ödüllü olup, seçilen eser için 5.000, 00 (5 bin) TL ödül verileceği ve yarışmaya katılımın en son 20 Aralık 2010 Pazartesi günü saat 17:00e kadar (postadaki gecikme göz önünde alınmayacaktır) İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

 

- Yarışmacılar detaylı bilgilere Şanlıurfa İl Özel İdaresi İnternet (www.sanliurfaozelidare.gov.tr) adresinden ulaşabileceklerdir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com