Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem İl Özel İdarede neler oluyor?

İl Özel İdarede neler oluyor?

Şanlıurfa İl Özel Şanlıurfa İl Özel İdaresinde en kritik makamlarda bulunan bürokratların geçen Cuma günü istifa ettiği ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 17 Ekim 2011 Pazartesi 12:07
İl Özel İdarede neler oluyor?
İstifaların nedeni daha önce görevden alınan ve görev değişikliği yapılan bazı müdürlerle alakalı olduğu tahmin ediliyor. Şanlıurfa’nın en zengin ve en büyük kurumu olan İl Özel İdaresinde neler olup bittiği kamuoyuna açıklanmıyor ama istifaların devamı geliyor.Mali Hizmetler Müdürü Habip İpar, Etüd Proje Müdür Müslüm Uyanık, Yatırım ve İnşaat Müdürü Halil Kırmızı, Sağlık İşleri Müdürü Mehmet Açanal bulundukları görevden Cuma günü istifa ettiler. bugün ise İnsan Kaynakları Müdürü Bekir Engül de istifa dilekçesini verdi.

Edindiğimiz bilgilere göre; kurumda kadrolaşma olacağı yönünde..

Köylere hizmet götürme konusunda Şanlıurfa Milletvekili, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in seçim esnasında sık sık eleştirdiği kurumların başında gelen Özel İdare Kurumunun eksiklerini sıradan müdürlere kesilmesi kafaları karıştırdı.Vatandaş; “Memur, yol su elektriği köye götürüp getiremez. İhaleyi alanlar bu şekilde korunmak mı isteniyor” sorusunu soruyor.Birim müdürlerin “Günah keçisi” olarak seçilip, gerçek sorumluların gözden kaçırıldığı endişesi gündeme geliyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Akıl almaz Oran: yüzde 66’sı FETÖ’cü çıktı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com