Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat İl İnsan Hakları Kurulu Tılfındır sağlık ocağında

İl İnsan Hakları Kurulu Tılfındır sağlık ocağında

Giriş Tarihi: 27 Ocak 2011 Perşembe 15:13
İl İnsan Hakları Kurulu Tılfındır sağlık ocağında

Şanlıurfa Valiliği İl İnsan Hakları Kurulu Şanlıurfa Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda aylık olağan kurul toplantısını gerçekleştirildi.

 

Toplantı sonrasında İnsan Hakları Kurulu heyeti Tılfındır Sağlık Ocağı`nı ziyaret etti. İl İnsan Hakları Kurulu üyeleri Şanlıurfa Valiliğinden Eşref Baydar, www.balikligol.com genel yayın yönetmeni ve Şanlıurfa Gazeteciler Birliğinden Ömer Aslan, Tabipler Odasından Dr. İdris Dağ, Milli Eğitim Müdürlüğünden Murat Şekerci, Sevgiye Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Başkanı Dilan Aygün ve AK Parti’den İbrahim Kızılelma katıldı. Ziyaret sırasında kurumun personeli tarafından bilgilendirilen kurul, mevcut durumu yerinde görme imkânı buldu. Gözlemleri rapor haline getiren Kurul üyeleri, raporu bağlı bulunduğu Başbakanlık İnsan Hakları Kuruluna gönderdi.

 

İnsan hakları şikâyetleri İl İnsan Hakları Kurulu şikâyet kutularının sayılarını artırdı. Daha önce Şanlıurfa Valiliği ve Belediye de bulunan şikâyet kutularına Adliye Sarayı, Tek Adımda Hizmet Birimi (Yeşil kart)’ta da şikâyet kutularına insan hakları ihlalleri ile ilgili başvuruları alınabilecek.

www.balikligol.com

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa Valiliği harekete geçti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com