Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık İl Genel Meclisinde Sağlık konuşuldu

İl Genel Meclisinde Sağlık konuşuldu

Her ayın ilk Pazartesi günü yapılan İl Genel Meclisi birleşimlerinin Nisan ayı ilk toplantısı bugün gerçekleştirildi. Bugün ki birleşimde Şanlıurfa Halk Sağlığı Müdürlüğü meclis üyelerine bir sunum yaptı.

Giriş Tarihi: 1 Nisan 2013 Pazartesi 16:08
İl Genel Meclisinde Sağlık konuşuldu

Sunumun ardından ise meclis üyelerinin soruları yanıtlandı.  İl Genel Meclisi’nde ayrıca GAP Havaalanının yıllardır tartışmalara neden olan yer sorunu da, bugün okunan raporlarda yanıtı bulanlar arasında yer aldı.

 

Nisan ayının ilk birleşiminde İl Halk Sağlığı Müdürlüğü’nün meclis üyeleri için hazırladığı sunumda, yakın tarihte Türkiye genelinde kurulan Halk Sağlığı Müdürlüklerinin sorumluluklarından bahsedildi.

 

Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Mehmet Cihan kentteki her türlü faaliyetin Halk Sağlığının faaliyet alanı içine girdiğini belirterek örnek olarak ise asfaltlamaların insan sağlığı için öneminden bahsetti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com