Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset İl Genel Meclis üyeleri ve Belediye başkanları toplandılar

İl Genel Meclis üyeleri ve Belediye başkanları toplandılar

Giriş Tarihi: 24 Ekim 2010 Pazar 14:22
İl Genel Meclis üyeleri ve Belediye başkanları toplandılar

AK Partili İl Genel Meclis üyeleri ve Belediye başkanları toplandılar

Ayda bir yapılan İl Yerel Yönetimler Başkanlığınca düzenlenen AK Partili Belediye Başkanları ve “Ak Partili İl Genel Meclis üyeleri” toplantısı bu ay Şanlıurfa AK Parti il binasında gerçekleştirildi.

İl Yerel Yönetimler Başkanlığınca AK Partili Belediye Başkanları toplantısı geçen aylarda Akçakale Pekmezli Beldesi, Halfeti Argıl Beldesinde düzenlenmişti.

Gündem yoğunluğu nedeniyle Şanlıurfa AK Partili belediye başkanlarının her ay mutat olarak bir belediyede düzenledikleri toplantı ve yine İl Yerel Yönetimler Başkanlığınca her ay mutat olarak düzenledikleri “Ak Partili İl Genel Meclis üyeleri” toplantısı birleştirerek İl Binasında Başkan Av. Ahmet Düşünür başkanlığında yapıldı.

Toplantıya AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Fevzi Demirkol, AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Sosyal İşler Başkanı İse Kızıldemir ve Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Büyükfırat ile AK Partili İl Genel Meclisi Üyeleri ve AK Partili Belediye başkanları katıldı. Belediyelerin çalışmaları ve İl Genel Meclisi üyelerin çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda, Başbakan Recep Tayyip Erdoğanın Şanlıurfaya gelişi ve AK Parti AR-GE başkanlığı tarafından yürütülen Siyaset Akademisi gündeme geldi.

Bilindiği, 12 Eylül’de Anayasa paketi değişiklik halk oylamasında %95 Evet ile Türkiye rekorunu Şanlıurfa kırmıştı. Bu nedenle Başbakan Recep Tayip Erdoğan 31 Ekim Pazar günü toplu açılışlar yapmak ve Şanlıurfalılara teşekkür etmek için Topçu Meydanında halka hitap edecek.

Toplantıda Başbakanın Şanlıurfa’ya gelişi konusunda yapılacaklar istişare edildi. Genel durum değerlendirmesinin ardından toplantı sona erdi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

EVET İçin Kapı Kapı Dolaşıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com