Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset İl Başkanlığından TBMM'ye ziyaret

İl Başkanlığından TBMM'ye ziyaret

Giriş Tarihi: 12 Temmuz 2011 Salı 19:28
İl Başkanlığından TBMM'ye ziyaret

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez başkanlığında 50 kişilik heyet Şanlıurfa Milletvekili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in yanı sıra diğer Şanlıurfa Milletvekillerini TBMM’de ziyaret ederek görevlerinde başarılar dilediler.

 

 

 

Türkiye Büyük Millet Meclisini ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez Başkanlığındaki İl Yönetimi ve İlçe Başkanlarından oluşan 50 kişilik heyet, Şanlıurfa’dan Ankara’ya geçerek 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili ve 61. Hükümetin kabinesinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olarak yer alan Faruk Çelik’i ve Şanlıurfa Milletvekilleri Seydi Eyyüpoğlu, M. Kasım Gülpınar, Mehmet Akyürek, Z. Karahan Uslu, Halil Özcan, Mahmut Kaçar, Yahya Akman ve Abdülkerim Gök ile öğle yemeğinde bir araya geldiler.

 

AK Parti Şanlıurfa İl Yönetimi, yemekten sonra meclis bahçesinde Milletvekilleri ile bir süre görüşerek gündemdeki konuları konuştular.

 

Ziyaretle ilgili konuşan Şanlıurfa Milletvekilleri; “İl Başkanı, Yönetimi ve ilçe başkanlarının zahmetli bir yolculuktan sonra buraya kadar gelerek bizleri ziyaret etmeleri bizi sevindirdi ve çalışma şevkimizi artırdı. Milletvekili olarak, teşkilat olarak biz bir bütün şeklinde Şanlıurfa için çalışacağız. Şanlıurfalılar bize görev verdiler. Bizde bu görevi en iyi şekilde yapacağız. Tekrardan buraya kadar gelen arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, Şanlıurfa’ya selam ve sevgilerimizi yoluyoruz” dediler.

 

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ise İl Başkanlar Yardımcıları, İlçe Başkanları ve İl Yönetiminden 50 kişilik bir heyetle Şanlıurfa Milletvekili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’i yeni görevinden dolayı makamında ziyaret ederek tebrik ettikten sonra yeni seçilen Şanlıurfa Milletvekillerini TBMM’de ziyaret ederek tebrik etmek istediklerini ifade etti.

Başkan Av. Eğilmez; “Hem Bakanımızı hem de Milletvekillerimizi İl Yönetimi ve İlçe Başkanlarımızla birlikte ziyaret ederek başarılar diledik. Birlikte Şanlıurfa’ya hizmet için çalışacağız. Kendilerine TBMM’de başarılar diliyoruz” dedi.

AK Parti heyeti ile Milletvekilleri günün anısına TBMM bahçesinde hatıra fotoğrafı çektirdiler. Heyet daha sonra Şanlıurfa’ya döndü.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da Yeni Anayasa Bilgilendirme Toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com