Advert
Advert
Advert

İl Başkanlığından TBMM'ye ziyaret

İl Başkanlığından TBMM'ye ziyaret
İl Başkanlığından TBMM'ye ziyaret

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez başkanlığında 50 kişilik heyet Şanlıurfa Milletvekili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in yanı sıra diğer Şanlıurfa Milletvekillerini TBMM’de ziyaret ederek görevlerinde başarılar dilediler.

 

 

 

Türkiye Büyük Millet Meclisini ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez Başkanlığındaki İl Yönetimi ve İlçe Başkanlarından oluşan 50 kişilik heyet, Şanlıurfa’dan Ankara’ya geçerek 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili ve 61. Hükümetin kabinesinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olarak yer alan Faruk Çelik’i ve Şanlıurfa Milletvekilleri Seydi Eyyüpoğlu, M. Kasım Gülpınar, Mehmet Akyürek, Z. Karahan Uslu, Halil Özcan, Mahmut Kaçar, Yahya Akman ve Abdülkerim Gök ile öğle yemeğinde bir araya geldiler.

 

AK Parti Şanlıurfa İl Yönetimi, yemekten sonra meclis bahçesinde Milletvekilleri ile bir süre görüşerek gündemdeki konuları konuştular.

 

Ziyaretle ilgili konuşan Şanlıurfa Milletvekilleri; “İl Başkanı, Yönetimi ve ilçe başkanlarının zahmetli bir yolculuktan sonra buraya kadar gelerek bizleri ziyaret etmeleri bizi sevindirdi ve çalışma şevkimizi artırdı. Milletvekili olarak, teşkilat olarak biz bir bütün şeklinde Şanlıurfa için çalışacağız. Şanlıurfalılar bize görev verdiler. Bizde bu görevi en iyi şekilde yapacağız. Tekrardan buraya kadar gelen arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, Şanlıurfa’ya selam ve sevgilerimizi yoluyoruz” dediler.

 

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ise İl Başkanlar Yardımcıları, İlçe Başkanları ve İl Yönetiminden 50 kişilik bir heyetle Şanlıurfa Milletvekili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’i yeni görevinden dolayı makamında ziyaret ederek tebrik ettikten sonra yeni seçilen Şanlıurfa Milletvekillerini TBMM’de ziyaret ederek tebrik etmek istediklerini ifade etti.

Başkan Av. Eğilmez; “Hem Bakanımızı hem de Milletvekillerimizi İl Yönetimi ve İlçe Başkanlarımızla birlikte ziyaret ederek başarılar diledik. Birlikte Şanlıurfa’ya hizmet için çalışacağız. Kendilerine TBMM’de başarılar diliyoruz” dedi.

AK Parti heyeti ile Milletvekilleri günün anısına TBMM bahçesinde hatıra fotoğrafı çektirdiler. Heyet daha sonra Şanlıurfa’ya döndü.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle