Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim İkra-Der'den Salavat Kampanyası

İkra-Der'den Salavat Kampanyası

Şanlıurfa'nın Siverek İkra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Nisan ayında düzenlenecek Kutlu Doğum Haftası etkinliğine kadar "500 Milyon Salavat" kampanyası başlatıldı.

Giriş Tarihi: 7 Mart 2012 Çarşamba 20:35
İkra-Der'den Salavat Kampanyası
Şanlıurfa'nın Siverek İkra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Nisan ayında düzenlenecek Kutlu Doğum Haftası etkinliğine kadar "500 Milyon Salavat" kampanyası başlatıldı.

Kampanyanın amacını dili zikre alıştırmak, dili kötü sözlerden arındırmak, zaman israfını önlemek, Allah'a ve Resulüne olan sevgi ve sadakati artırarak, topluma peygamber sevgisini aşılamak olarak özetleyen Dernek Yetkilisi Hüseyin Şeker,

kampanya sayesinde toplumdaki peygamber sevgisinin canlı kalacağını kaydetti.Geçen yıl Siverek Kalesinde düzenlenen kutlu doğum etkinliğine yoğun katılım olduğunun altını çizen Şeker, "Geçen yıl halkımızın yoğun katılımıyla düzenlemiş olduğumuz etkinliğimize kadar peygamber sevdalısı olan halkımız tarafından 155 milyon salavat çekilmişti. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda tüm Siverek halkının bu salavat kampanyasına katılmasını istiyoruz. İslami değerlerin unutulmaya ve unutturulmaya çalışıldığı ve kutlu doğum ayının yaklaştığı şu günlerde tüm Siverek halkının Kainatın efendisine salavat getirerek manevi bir atmosfer içerisine girmesini istiyoruz. Etkinliğimizin tarihini şimdilik 20 Nisan olarak belirledik. Etkinlik tarihi netleşince konu hakkında kamuoyuna ayrıca bilgi verilecektir. Salavat kampanyamıza katılmak isteyen tüm peygamber aşıkları 0 536 602 0535 nolu telefonu arayarak, istedikleri miktarda Salavat-ı Şerif alabilirler" dedi.
Siverekhaberleri.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Harran Üniversitesi Aşçıları Yeni Bir Ödül Aldılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com