Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem İklim değişikliği Urfa'da masaya yatırılacak

İklim değişikliği Urfa'da masaya yatırılacak

Giriş Tarihi: 23 Ocak 2011 Pazar 17:46
İklim değişikliği Urfa'da masaya yatırılacak

Dünyamızın değişen iklim şartları uzmanlar tarafından Şanlıurfa’da düzenlenecek olan panelle masaya yatırılacak.

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından düzenlenen panel Salı Günü Saat: 14:00 ile 16:30 arasında Şanlıurfa Ticaret Sanayi Odası Toplantı Salonunda gerçekleşecek.

İklim değişikliği insan kaynaklı mı, yoksa gezegenin doğal döngüsü mü? “İklim Meydanı” tartışma toplantısında bildiklerimiz, bilmediklerimiz ve merak edilenler konunun uzmanlarıyla tartışılacak. Şanlıurfa’da düzenlenecek olan “İklim Meydanı” tartışma toplantısına; İstanbul Teknik Üniversitesi Avrasya Yer Bilimleri Enstitüsü’nden Prof. Dr. Nüzhet Dalfes, Şanlıurfa Belediyesi Çevre Yüksek Mühendisi Said Güllüoğlu, Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat, Harran Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nden Deniz Uçar ve Birleşmiş Milletler Ortak Program Yöneticisi Atila Uras katılacak ve dinleyicilerden gelen soruları cevaplayacak.

Türkiye’de İklim değişikliğinin etkilerini gözler önüne seren fotoğraf sergisi aynı gün Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası’nda ücretsiz olarak ziyaret edilebilir.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com