Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya İkbal ve Hicri İmza gününde okuyucusuyla buluştu

İkbal ve Hicri İmza gününde okuyucusuyla buluştu

Şanlıurfa Rabia Meydanında devam eden "Urfa Kitap Şenliği" kitap fuarında Şanlıurfalı yazarlar Misbah Hicri ve Abdulkadir İkbal imza gününde okuyucusuyla buluştular

Giriş Tarihi: 13 Haziran 2016 Pazartesi 11:47
İkbal ve Hicri İmza gününde okuyucusuyla buluştu

Şanlıurfa Rabia Meydanında Nubihar yayınları standında düzenlenen Misbah Hicri ve Abdulkadir İkbal imza imza gününe yazarların çok sayıda okuyucusu ve davetliler katıldılar.

Medya Yazarlar Derneği Başkanı Abdulkadir İkbal yeni çıkan "Nurculuğu birazda benden dinleyin" isimli ktabını imzaladı. İmza gününde kendilerini yanlız bırakmayan tüm okuyucuya ve dostlarına teşekkür ettiğini söyleyen Abdülkadir İkbal; “ Bu çıkan kitap benim ikinci kitabım olarak raflardaki yerini aldı. Bir kitap öyle kolay yazılmıyor. Ben bir kitap yazdım 5 sene üzerinde çalıştım. Kolay olmuyor. Nurculuğu biraz da benden dinleyin adlı kitabım benim ikinci kitabım olarak çıktı. Nurculukla ilgili, nerede kırıldık? Nerede yanlış yaptık? Bunları belgelerle ortaya koydum bu kitapta. İstanbul’da bulunan kütüphanelere gittim, araştırmalar yaptım, belgeler buldum ondan sonra kitaba bu bilgileri koydum. ” dedi.

 İmza gününde Mutluluk Uğruna (Şiir), Harran şiirleri I ve II. Antoloji, Tarihin Adı Urfa Şehir yazıları, çığlığa duran sözler şiir- Talihsiz ve Tarihsiz şiirler. Efsaneler ve gerçekler adlı kitaplarını Nubihar yayınlarındaki standında imzalayan Misbah Hicri ise; "Kitap geçmişten günümüze gelen en önemli ve kalıcı eserlerin başında gelir. yapılan eserler zamanla yıkılabilir ama yazılan bilgi her zaman tazeliğini korur. Kitap yazılan bilgidir. ben burada 9 kitabım için imza günü düzenliyorum. okuyucu ve dostlarım büyük ilgi gösterdiler. her kese ayrı ayrı teşekkür ederim" diye konuştu.

"Urfa Kitap Şenliği" kitap fuarı 19 Haziran'a kadar çeşitli yazarların imza günü ile devam edecektir.

Haber: Mehmet Emin Kuş / www.balikligol.com 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com