Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem İkbal, Urfalı bürokrat istiyoruz

İkbal, Urfalı bürokrat istiyoruz

Medya Yazarlar Derneği Başkanı Abdulkadir İkbal, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’e Yaptıkları hizmetlerden dolayı başarılar diledi.

Giriş Tarihi: 22 Nisan 2014 Salı 17:35
İkbal, Urfalı bürokrat istiyoruz

Urfalıların bir maruzatını basın yoluyla sizlere bildirmeyi bir görev telakki ediyorum diyen İkbal, Yüksek düzeyde daha fazla Şanlıurfalı bürokrat görmek istediklerini söyledi.

Medya Yazarlar Derneği’nde bir basın açıklaması yapan Abdulkadir İkbal, şunları söyledi. “Urfalılar, bürokratik kadronun üst kademelerinde hemşerilerimizin görevlendirilmemesinden dolayı rahatsızlık duymakta, bu eksiklik nedeniyle hemşerilerimiz sorunlarının çözümünde zorluklar yaşamakta, işlerini rahat takip edecekleri bürokratik yakınlığı aramaktadırlar. Bu haklı talep göz ardı edilemez, gerektiğinde siyaseti devreye koymadan işlerinin kolaylaşmasını istemek siyasetinde işlerini kolaylaştıracaktır. Şüphesiz ki siyasi çalışmalar tek başına yeterli değildir, hizmet açısından bir de bürokratik ayağın olması gerekmektedir.

Hemşerimiz Selim Bağlı’ya verdiğiniz görevin isabetli ve yerinde bir karar olduğunu biliyoruz. Ancak bunun yeterli olmadığını sizlerde takdir edersiniz.

Son zamanlarda görevden alınan Ferhat Şelli ile ilgili olarak verilen karar Urfalılar ve STK’lar tarafından üzüntüyle karşılanmıştır. Yüksek düzeyde bürokrata daha çok ihtiyacımızın olması nazara alınarak, bu husustaki boşluğun giderilmesi Urfalıların faydasına olacaktır.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine atanan daire başkanlarının Urfalı olması tarafımızca olumlu bir gelişme olarak görülmektedir. Devletin üst kademelerinde bürokratik hizmet yapacak bir çok yetişmiş Urfalı eleman elbette vardır. Bu hususta göstereceğiniz çabaları bekliyor, saygılarımı arz ediyorum.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MÜSLÜMAN’IN VE ÜMMETİN GÜVENLİĞİ (1)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com