Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset İhsanoğlu'nun Filistin ve İsrail yorumu Şoke Etti

İhsanoğlu'nun Filistin ve İsrail yorumu Şoke Etti

Cumhurbaşkanı adayı İhsanoğlu, katıldığı televizyon programında, Türkiye'nin Filsitin konusunda tarafsız olması gerektiğini savundu.

Giriş Tarihi: 4 Temmuz 2014 Cuma 03:44
İhsanoğlu'nun Filistin ve İsrail yorumu Şoke Etti

CHP ve MHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, adaylığının ardından ilk açıklamalarını Taha Akyol'un hazırlayıp sunduğu Eğrisi Doğrusu programına yaptı.


"TÜRKİYE, FİLİSTİN KONUSUNDA TARAFSIZ OLMALI"

İhsanoğlu, Türkiye'nin İsrail ve Filistin politikasında tarafsız olması gerektiğini söyleyerek, şu ifadeleri kullandı:

"Siz bir tarafı tutarsanız bunlar barışınca siz kötü olursunuz. Ortadoğu'da bütün taraftarlar iyi münasebet kurmalıyız. İsrail'in realitesini tanıyan ilk devletlerden biri Türkiye'dir. Arap ülkelerinden de İsrail'i tanıyan çok devlet var. Tanıyan ya da tanımayanlar Türkiye ile ilişkilerinin lehlerine olduğunu, Kudüs işgal edildiği zaman koruyabilecek tek devlet Türkiye idi. Türkiye taraf tutmamalı. Arabuluculuk yapan bir konumda olmalı."

YORUMLAR
  • yorum2014-07-05 11:36:51bugününden mutlu yarınndan umutlu

    ..tarafsız mı??????????????????????????????????bu nasıl bir tutumdur.bu bikere müsluman kimliginine ters.hatta müslümanlık bir yana insanın kimlik inşasından problem var demektir.KAHR OLSUN İSRAİL.İSRAİL SENİ VETUTUMUNU SEVMİYORUM.-Filistin'e bir barış elçisi olarak giden ve İsrail buldozeri altında kalarak can veren aktivist Rachel Corrie'nin.BU DEGERLİ mücadeleci bayanı hatırlatırım ona.can vermeni beklemiyorumda tarafsız olmanıza karşı YORUMSUZ...............................

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com