Advert
Advert
Advert

IHO-Ebrar'ın yardımları Gazze'ye ulaştı

Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO Ebrar, İsrail bombardımanı altında harabeye dönen ve binlerce şehid ve yaralının olduğu Gazze için başlattığı yardım kampanyası çerçevesinde topladığı yardımları Gazze'ye ulaştırdı.

IHO-Ebrar'ın yardımları Gazze'ye  ulaştı
IHO-Ebrar'ın yardımları Gazze'ye  ulaştı

GAZZE–Merkezi Hollanda’da bulunan Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO Ebrar (International Help OrganizationEbrar), topladığı  yardımları Gazze’ye ulaştırdı.

 

Yaşlı, genç, kadın, çocuk demeden İsrail tarafından toplu katliama maruz kalan Gazze halkına yardım için başlatılan kampanya çerçevesinde toplanan yardımlar, Filistin Wefaq Yardım Kuruluşu aracılığıyla saldırıların devam ettiği günlerde Gazze halkına ulaştırıldı.

 

Gazze’li  yetim, öksüz ve mağdurlar  için “Kardeş Aile Kampanyası”
İsrail saldırılarının ardından Gazze’de yetim, öksüz, evsiz ve mağdur sayısında büyük bir artış meydana geldiğini söyleyen IHO Ebrar Başkanı Dr. Abdurrahman Alpsoy, “Gazze için topladığımız yardımları savaşın devam ettiği günlerde hızlı bir şekilde ulaştırdık ve ulaştırmaya da devam edeceğiz. Bu bağlamda yetim, öksüz ve mağdur ailelere kardeş aile bularak, acılarını bir nebze hafifletmek istiyoruz. Başlatmış olduğumuz “Kardeş Aile Kampanyası”çerçevesinde kardeş aile edinmek isteyenler, aylık 50 Euro, bir yetim çocuğa yardım etmek isteyenler ise aylık 25 Euro vererek bu yardımlarını gerçekleştirebilirler. Bu konuda duyarlı vatandaşlar IHO Ebrar ile irtibata geçerek, daha fazla bilgi edinebilirler.Bu konuda özellikle Avrupalı hayırseverleri daha duyarlı olmaya çağırıyorum.”   şeklinde konuştu.  (Ali Aslan Işık – İLKHA)


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Sahte çipli kimlik kartlarını basan kalpazanlara baskın
Sahte çipli kimlik kartlarını basan kalpazanlara baskın