Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya IHO-Ebrar'dan Etiyopya'da katarakt ameliyatları

IHO-Ebrar'dan Etiyopya'da katarakt ameliyatları

Merkezi Hollanda da bulunan Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO-Ebrar, Etiyopya'da gözleri görmeyen 33 kişiye katarakt ameliyatı yaptırarak yeniden görmelerini sağladı.

Giriş Tarihi: 16 Kasım 2015 Pazartesi 21:08
IHO-Ebrar'dan Etiyopya'da katarakt ameliyatları

Dünyanın her yerindeki fakir, mazlum ve mustazafların yardımına koşan Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO-Ebrar, Etiyopya’da gözleri görmeyen 33 kişinin katarakt ameliyatını yaptırarak yeniden görmesini sağladı.

Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO-Ebrar, Sağlık projeleri çerçevesinde Etiyopya’da katarakt nedeniyle gözleri görmeyen 33 kişiye katarakt  ameliyat yaptırıldı. Yapılan başarılı ameliyatlar sonucu yeniden görmeye başlayan Etiyopyalılar yardımcı olan hayırseverlere ve aracı olan IHO-Ebrar yetkililerine dua ederek teşekkür ettiler.

Hayırseverlerin bağışlarıyla bu tür çalışmalarına  devam edeceklerini dile getiren IHO-Ebrar Başkanı Dr. Abdurrahman Alpsoy, “Katarakt gibi basit bir ameliyatı yaptıramadıkları için yıllarca karanlıkta kalan bu insanlar gibi daha niceleri var. Hayırseverlerin yardımıyla bu ve buna benzer projelerimizi daha da genişletip çoğaltmak hedefindeyiz. Yardımlarını esirgemeyen hayırseverlere teşekkürlerimizi sunuyor ve bu hayır yarışında daha fazla katkıda bulunmalarını bekliyoruz” dedi. (Ali Aslan Işık – İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

STK’lar Suriye’ye 5 tır yardım gönderdi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com