Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık İHH’dan öğrencileri sevindirdi

İHH’dan öğrencileri sevindirdi

İHH İnsani Yardım Vakfı Şanlıurfa Temsilciliği İleri Köyü öğrencilerine kışlık ayakkabı ve mont yardımında bulundu.

Giriş Tarihi: 12 Ocak 2016 Salı 16:24
İHH’dan öğrencileri sevindirdi

İHH İnsani Yardım Vakfı Şanlıurfa Temsilciliği Öğrencilere kışlık yardım çalışması kapsamında Şanlıurfa’nın Siverek İlçesine Bağlı İleri Köyünde okuyan İleri İlköğretim Okulu öğrencilerine kışlık ayakkabı ve mont yardımında bulundu.
Karacadağ’a yakın olması nedeniyle havanın çok soğuk olduğu köyde çok zor şartlar altında okula giden 55 muhtaç öğrenciye, mont ve kışlık ayakkabı yardımı yapıldı. Ayakkabı ve montlarına kavuşan minik öğrencilerin mutluluğu yüzlerinden okunuyordu. Ayrıca öğrencilere meyve suyu, kek oyuncak ve balon dağıtılarak öğlenciler sevindirildi. Duygularını yüzlerindeki sevinçle ifade eden küçük öğrenciler, kendilerine yapılan yardımlardan dolayı İHH İnsani Yardım Vakfı’na teşekkürlerini ifade ettiler.
Konu hakkında açıklamada bulunan İHH İnsani Yardım Vakfı Şanlıurfa Temsilciliği yetkililerinden Mehmet Binici, İHH İnsani Yardım Vakfı Şanlıurfa Temsilciliği olarak Siverek İlçesine Bağlı İleri İlköğretim okulu öğrencilerine kışlık yardımda bulunduklarını, 55 ihtiyaç sahibi öğrenciye 44 mont, 57 bot ayakkabı, 55 oyuncak dağıttıklarını ve yardımların süreceğini belirtti.
Yapılan yardımlardan dolayı İHH’ya teşekkür eden İleri İlkokulu Müdürü Umut Çakmak ve okul Öğretmenlerinden Kübra Mızrak, yapılan yardımlarla yardıma muhtaç öğrencilerin ihtiyaçlarının giderildiğini belirterek İHH İnsani Yardım Vakfı Şanlıurfa Temsilciliğine teşekkür ettiklerini dile getirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com