Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya İHH Suriye Katliamını Yapanları Lanetledi

İHH Suriye Katliamını Yapanları Lanetledi

İHH Şanlıurfa Temsilcisi Behçet Atilla Süriyenin Zalim Baas rejimi Humus’ta Kandil gecesi Tanklarla, toplarla yaptığı katliamı Lanetlediğini Belirtti.

Giriş Tarihi: 5 Şubat 2012 Pazar 12:17
İHH Suriye Katliamını Yapanları Lanetledi
Atilla Yaptığı Yazılı Açıklamada şöyle dedi: Zalim Baas rejimi Humus’ta tam bir katliam gerçekleştiriyor… Esed’e bağlı güçler Humus şehrini bombardımana tutmuş. Humus’ta yaşanan katliamda yüzlerce kişinin hayatını kaybettiği 1000’e yakın kişinin ise yaralandığı haberleri geliyor. Halk camilere sığınırken Esed’e bağlı güçlerin bombardımanından camilerin bile etkilendiği belirtiliyor.Suriye’de bir katliam yaşanıyor. Bizler bu olayları duyuyoruz, görüyoruz. Birer insan ve müslüman olarak olaylara seyirci kalmayalım. Mazlumların safında zalimlerin karşısında olduğumuzu gösterelim. Dün baba Hafız Esat, 1980’li yıllarda on binlerce insanı Hama’da katletti, bu gün ise oğul Beşar’da aynı zülmü artırarak devam etmektedir. Kardeşlerimize karşı ağır silahlar kullanarak katliamlar gerçekleştirilmektedir. Tunus’ta, Mısır’da yıkıldıkları gibi bütün yeryüzündeki zalimler yıkılacak. Bu zulmün karşılığını ahirette çok acı bir şekilde tadacaklar. Bugüne kadar oğul Beşar Esat ve kardeşleri, insanlığın bilmediği, görmediği zulümler gerçekleştirdiler. Son süreçte 2000’in üzerinde Suriyeli kardeşimizi katlettiler. On binlerce tutuklu insan var ve yirmi binden fazlada insan da ülkesini terk ederek hayatlarını kurtarmaya çalıştı söyleniyor. Duyarlı tüm insanları tepki vermeye davet ediyoruz. Bu zulme seyirci kalmayalım, Suriye konsolosluğunu arayarak bu insanlara neden zulmettiklerini soralım ve tepkimizi ortaya koyalım. Ayrıca bu mazlumlar için Allah’a yakaralım.

Esad zülmünü şiddetle(nefretle) kınıyoruz. Allahın la’neti; Beşar Esad’ın, Hafız Esad’ın, onlar gibi düşünüp onlarla beraber hareket edenlerin ve dünya coğrafyasındaki tüm zalimlerin üzerine olsun.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com