Advert
Advert
Advert

İBRAHİM TORU, ŞANLIURFA’YI ADIM ADIM GEZİYOR

Milletvekili aday adaylığı sürecini çok iyi değerlendiren AK parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı İbrahim Toru, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’u makamında ziyaret etti.

İBRAHİM TORU, ŞANLIURFA’YI ADIM ADIM GEZİYOR
İBRAHİM TORU, ŞANLIURFA’YI ADIM ADIM GEZİYOR


Bir süre görüşen ikili daha sonra Kanal Urfa mikrofonlarına açıklama yaptı. Demirkol, Toru’ya başarılar diledi.

Milletvekili aday adayı İbrahim toru, daha sonra AK Parti Haliliye ilçe teşkilat başkanı Mehmet Canpolat’ı ziyaret etti. Canpolat, yapılan ziyaret sonrasında açıklama yaptı. Açıklamasında, İbrahim Toru’ya başarılar diledi.

Milletvekili aday adayı İbrahim Toru, AK parti Kadın Kolları Başkanı Gülistan Satış ve Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Bağmancı’yı da ziyaret etti.

Aday adayı İbrahim Toru, Akçakale Kaymakamı Eyyüp Fırat ile bir görüşme yaptı. Fırat, yapılan ziyaretten memnun olduğunu söyledi.

İbrahim toru, daha sonra Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan’ı makamında ziyaret etti. Ayhan, Toru’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Abulhakim Ayhan, Aday adayı İbrahim Toru’ya Kur’an-ı Kerim hediye etti.

Ak Parti Akçakale ilçe teşkilatı başkanı İbrahim Yıldık’ı ziyaret eden İbrahim Toru, yapılacak olan temüyül yoklaması öncesi istişarede bulundu. Yıldık, İbrahim Toru’ya Başarlar diledi.

Akçakale Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Kartal’ı ziyaret eden İbrahim Toru, seçimlerde aday adayı olan Kartal’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Kartal, Toru’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

AK parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı İbrahim Toru, Harran ilçesine bağlı Biberli Köyü’nde Tanvur ve Kara ailesinin düğününe katıldı.

Ali Tanvur ile Sara Kara’nın düğününe katılan İbrahim Toru, kalabalık bir grup tarafından davul ve zurna ile karşılandı. İbrahim Toru, düğünde halay zekerken, Tanvur ve Kara ailesinin gençlerine mutluluklar diledi.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu