Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset İbrahim Toru Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili adayı oldu

İbrahim Toru Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili adayı oldu

Bir dönem AK Parti İl Başkan Yardımcılığı ve Tanıtım Medya Başkanlığını yapan İş adamı ve Kanalurfa TV Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Toru Şanlıurfa’dan bağımsız milletvekili adaylığı müracaatını yaptı.

Giriş Tarihi: 19 Eylül 2015 Cumartesi 17:09
İbrahim Toru Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili adayı oldu

Bir dönem AK Parti İl Başkan Yardımcılığı ve Tanıtım Medya Başkanlığını yapan İş adamı ve Kanalurfa TV Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Toru Şanlıurfa’dan bağımsız milletvekili adaylığı müracaatını yaptı.

Türkiye 1 Kasımda sandık başına gidecek. Bugün partilerin milletvekili aday listeleri yüksek seçim kuruluna teslim edildi. 7 haziran seçimlerinde ak parti'den bu dönem de milletvekili aday adayı olan İbrahim Toru ak parti'nin ysk'ya teslim ettiği listede yer bulamayınca Şanlıurfa’dan bağımsız milletvekili adaylığı müracaatını yaptı.

Şanlıurfa'dan bağımsız milletvekilliği adaylığı başvurusunu yapan İbrahim Toru, beni ve ailemi bu şehirde bilmeyen, tanımayan yoktur. Duruşumuz bu günlerimize gelmeden önce de şimdi de aynıdır. Derdimiz Şanlıurfa, amacımız Şanlıurfa’ya hizmet etmektir dedi.

Şanlıurfa'dan bağımsız milletvekili adaylığı başvurusunu yapan İbrahim toru, doğru duvar yıkılmaz, ya Allah bismillah diyerek devam ediyoruz Allah bu milletin de bizlerin de yardımcısı olsun dedi.

Ülkenin gelinen noktadaki durumu göz önünde diyerek sözlerine devam eden İbrahim toru, eğilmeden, bükülmeden, Şanlıurfa ve Şanlıurfalılardan vazgeçmeden yolumuza devam etmek bundan önce olduğu gibi bundan sonra da hak'tır dedi.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com