Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya İbrahim Toru; İletişim araçları çok önemli

İbrahim Toru; İletişim araçları çok önemli

AK Parti İl Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı İbrahim Toru; “Günümüz iletişim günüdür. Sosyal medyada sayfa açan herkes bir iletişim uzmanı olabilir” dedi.

Giriş Tarihi: 7 Mart 2013 Perşembe 15:00
İbrahim Toru; İletişim araçları çok önemli

AK Parti İl Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleşen AK Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları haftalık olağan toplantısına katılan AK Parti İl Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı İbrahim Toru, gençlere iletişimin önemini anlattı.

 

İletişim ile dünyanın global köye dönüştüğünü ifade eden Toru; “Sosyal medyada başta Facebook ve Twitter olmak üzere her sayfası olan kişi bir iletişim uzmanı olabilir. Küçükten büyüğe kadar herkesin internet kullandığı bir ülkede gençler olarak herkesin doğru ve faydalı bir şekilde kullanması gerektiğini belirtiyorum. Kitle iletişim araçları ile hem kendini daha iyi ifade edebilme hem de Şanlıurfa’nın başka illerde ve ülkelerde daha iyi tanıtılmasını sağlayabiliriz. Bu toplantıda gençlere tanıtımın ve medyanın önemi hakkında bilgi verdim. AK Partili gençler sosyal medyayı daha etkin bir şekilde kullanmak için gayretlerini sürdürüyorlar” dedi.

 

Toplantıya AK Parti İl Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı İbrahim Toru’nun katılmasından dolayı memnuniyetini dile getiren AK Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanı Av. Osman Uludağ; “İletişimin tüm araçlarını doğru ve faydalı bir şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Bize tanıtım ve medya konusunda bilgi veren İbrahim Toru’ya çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com