Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset İbrahim Toru aday adaylığı başvurusunu yaptı

İbrahim Toru aday adaylığı başvurusunu yaptı

Şanlıurfa’nın son dönemde yetiştirdiği mütevazi kişiliği ile bilinen Toru Şirketler Grubu ve Kanal Urfa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Toru, AK Parti Milletvekili aday adaylığı başvurusunu resmen yaptı.

Giriş Tarihi: 17 Şubat 2015 Salı 20:10
İbrahim Toru aday adaylığı başvurusunu yaptı


7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde AK Parti’den Şanlıurfa Milletvekili aday adayı olan İbrahim Toru, Parti il binasına giderek başvurusunu yaptı. işadamı İbrahim Toru, AK Parti’den Milletvekili aday adayı olduğunu da böylece resmen açıklamış oldu.

Başvuru sonrasında Kanal Urfa Genel Müdürü Ferhat Özer’in sorularını yanıtlayan İbrahim Toru, dua istedi.
AK parti Şanlıurfa il teşkilatı Urfa sevdalısı olan İbrahim Toru’ya güzellik yaparak, başvuru numarasını da Şanlıurfa’nın plakası olan 63 yaptı.
İbrahim Toru’nun hayat hikayesi dinleyenleri adeta büyülüyor. Ayakkabı boyacılığı ile başlayan hayat hikayesi, bir anda oyuncak kralı sonrasında Medya patronu oldu. O, aramızdan çok nadir çıkan kişilikli, yaptıkları ile övünmeyen bir insan.

İbrahim Toru, diğer lakabıyla oyuncakçı kralı. Türkiye’nin 1997 yıllarında sokaklarda polise taş atan çocuklara yönelik “Taş atma top at” sloganı ile bir anda Türkiye’nin gündemine oturdu. Yayın hayatına başlayan birçok televizyon kanalı ondan söz etti.  

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com