Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin İbrahim Özyavuz'dan açıklama

İbrahim Özyavuz'dan açıklama

Milliyetçi Hareket Partisi Şanlıurfa İL Başkanı İbrahim Özyavuz hükümetin yapmış politikaları eleştirerek yazılı bir açıklama yaptı.

Giriş Tarihi: 7 Şubat 2013 Perşembe 14:41
İbrahim Özyavuz'dan açıklama

Başkan özyavuz yazılı olarak yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi. “ Mağdur  kelimesi  eski çağlardan beri  iyi  niyetli ve inançlı toplumlarda istismar aracı olarak kullanılmıştır. Ben mağdurum deyip ortaya çıkan istediğini elde edip kendi çıkarları doğrultusunda hareket eden bir çok insana şahitlik etmiştir bu topraklar. Bunların en bariz örneklerinden biri güzel ülkemizi yöneten sayın başbakanımızın ben dindarım bu yüzden mağdurum diye ortaya çıkması Halkın duygularını istismar edip iktidar olduktan sonra dindarım diyen kişinin ilk icraat olarak zinayı suç olmaktan çıkarması bu konuya verebileceğimiz en basit örneklerden biridir. Fakat bu mağdur edebiyatı bazı gözü açıklara  bir yol açmıştır bende bu yoldan gidersem amacıma ulaşırım düşüncesi harekete geçirilmiştir. Urfalıların güce karşı dik duruşunu acizlik zan eden siyasetçiler ve siyasi partiler çok kısa sürelerde siyasi partiler çöplüğünde yerlerini almışlardır. Bu köhnemiş düşünceyi taklit etmeye çalışan yerel siyasetçilerin aşağıdaki cümleyi hiçbir zaman unutmamalarını M.H.P olarak tavsiye ederiz.

Urfalılar Nemrut un zulmüne baş kaldırmış zulme karşı dik durmuş İbrahim in delileridir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa bir değerini yetirdi! Abdullah Balak öldü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com