Advert
Advert
Advert

İbrahim Özyavuz'dan açıklama

Milliyetçi Hareket Partisi Şanlıurfa İL Başkanı İbrahim Özyavuz hükümetin yapmış politikaları eleştirerek yazılı bir açıklama yaptı.

İbrahim Özyavuz'dan açıklama
İbrahim Özyavuz'dan açıklama

Başkan özyavuz yazılı olarak yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi. “ Mağdur  kelimesi  eski çağlardan beri  iyi  niyetli ve inançlı toplumlarda istismar aracı olarak kullanılmıştır. Ben mağdurum deyip ortaya çıkan istediğini elde edip kendi çıkarları doğrultusunda hareket eden bir çok insana şahitlik etmiştir bu topraklar. Bunların en bariz örneklerinden biri güzel ülkemizi yöneten sayın başbakanımızın ben dindarım bu yüzden mağdurum diye ortaya çıkması Halkın duygularını istismar edip iktidar olduktan sonra dindarım diyen kişinin ilk icraat olarak zinayı suç olmaktan çıkarması bu konuya verebileceğimiz en basit örneklerden biridir. Fakat bu mağdur edebiyatı bazı gözü açıklara  bir yol açmıştır bende bu yoldan gidersem amacıma ulaşırım düşüncesi harekete geçirilmiştir. Urfalıların güce karşı dik duruşunu acizlik zan eden siyasetçiler ve siyasi partiler çok kısa sürelerde siyasi partiler çöplüğünde yerlerini almışlardır. Bu köhnemiş düşünceyi taklit etmeye çalışan yerel siyasetçilerin aşağıdaki cümleyi hiçbir zaman unutmamalarını M.H.P olarak tavsiye ederiz.

Urfalılar Nemrut un zulmüne baş kaldırmış zulme karşı dik durmuş İbrahim in delileridir.

Urfa Sanlıurfa Urfa Haber Sanlıurfa Haber Urfa Haberleri Milliyetçi Hareket Partisi MHP Şanlıurfa İL Başkanı İbrahim Özyavuz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu