Advert
Advert
Advert

İbrahim Halil Yıldız'a önemli görev

Şanlıurfa milletvekili AK Parti MKYK üyesi TBMM adalet komisyon üyesi avukat İbrahim Halil Yıldız partide önemli bir görev verildi.

İbrahim Halil Yıldız'a önemli görev
İbrahim Halil Yıldız'a önemli görev admin

AK Parti Şanlıurfa milletvekili  MKYK üyesi TBMM adalet komisyon üyesi avukat İbrahim Halil Yıldız, Ak Parti Genel Merkez Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan yardımcılığı görevine getirildi.
Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili İbrahim Halil Yıldız geçtiğimiz aylarda MKYK üyesi olmuştu. Başarılı vekili parti tarafından bir görev daha verildi. Vekil Yıldız’a Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Genel Başkan Yardımcısı görevi de verildi.

Yıldız, vekilliğinin yanı sıra hem MKYK üyesi görevini yapacak hem de Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Genel Başkan Yardımcılığını yapacak.

İbrahim Halil Yıldız Özgeçmişi
  11 Eylül 1976'da Şanlıurfa Suruç'ta doğdu. Baba adı Osman, anne adı Cemile'dir. Avukat; Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi.  Serbest avukatlık yaptı. Adalet Komisyonu Üyesidir.  Çok iyi düzeyde Kürtçe ve iyi düzeyde İngilizce bilen Yıldız, evli ve 3 çocuk babasıdır.

İbrahim Halil Yıldız
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle