Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset İbrahim Gelin Büyükşehir'e geçti

İbrahim Gelin Büyükşehir'e geçti

Giriş Tarihi: 7 Mayıs 2014 Çarşamba 20:01
İbrahim Gelin Büyükşehir'e geçti

30 Mart 2014 tarihinde yapılan seçimlerde Ak Partiden Viranşehir Belediye başkan adayı olan İbrahim Gelin Büyükşehir Kadrosuna geçti.

Şanlıurfa'nın Büyükşehir statüsüne kavuşmasıyla birçok alanda değişikliklere gidilmesinden sonra değişiklikler adım adım uygulanmaya devam ediliyor.

Büyükşehir Belediye Meclisinin kurulması, Büyükşehir'e bağlı daire amirlerinin atanmasından sonra İlçe bazında Büyükşehir'i temsil edecek kadronun da belirlenmesine başlandı.

Bu çerçevede Milli Eğitimde kadrosu bulunan İbrahim Gelin ilk önce Büyükşehir kadrosuna alındı. Yapılan bu değişikliklerden sonra İbrahim Gelin'in Viranşehir'de Büyükşehir Belediye Başkanlığına bağlı olarak şube sorumlusu olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Kısa bir zaman zarfından sonra yapılması beklenen bu değişiklik ile Viranşehir'de Büyükşehir statüsünde sorumluluk alanında İbrahim Gelin kendisine bağlı birimler ile hizmet verecek.

Böylece İlçe Belediye Başkanlığının sorumluluk alanı ile Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanları belirlenip herkesin kendi alaNonda çalışacak.

Bizimgazete63

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com