Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset İbrahim Ayhan; Sürgün edildim

İbrahim Ayhan; Sürgün edildim

Şanlıurfa BDP Milletvekili İbrahim Ayhan Bürosundan açıklama yaparak, Adana F Tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevine” nakil bir sürgündür” denildi.

Giriş Tarihi: 20 Temmuz 2012 Cuma 18:08
İbrahim Ayhan; Sürgün edildim
İşte yapılan o açıklama; “20.07.2012 Perşembe günü  Barış ve Demokrasi Partisi Şanlıurfa Milletvekili sayın İbrahim Ayhan, kendi rızası dışında “Adana F Tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevine” nakil (Sürgün) edilmiştir.

 

Gerek Sayın İbrahim Ayhan, gerekse de Barış ve Demokrasi Partisi yöneticilerinin Adalet Bakanı ile yaptıkları görüşmelerde kendi rızası dışında başka bir cezaevine sevkinin söz konusu olmayacağı beyan edilmiştir. Yapılan sevkin Adalet Bakanı bilgisi dışında gerçekleşmeyeceği göz önünde bulundurulduğunda verilen beyanın gereğinin yapılmamış olması manidardır. Bu hukuksuz uygulamaya karşı parti yöneticileri gerekli girişimde bulunacaklardır. Sessiz sedasız bir şekilde ailelerine dahi bilgi verilmeden 78000 seçmenin oyunu alan milletvekiline dönük bu uygulama karşısında önce halka karşı yapılan bir saygısızlıktır.

 

Adalet Bakanı başta olmak üzere yetkililerin biran önce milletvekillerinin başka cezaevine nakline dönük kamuoyuna tatmin edici bir açıklama yapmaları gerekmektedir” denildi.  
www.balikligol.com


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Figen Yüksekdağ'ın vekilliği düştü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com