Advert
Advert
Advert

İbrahim Akbaş Tarım Bakanlığı özel kalemine getirildi

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına getirilen Şanlıurfa Milletvekili Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, bakanlıktaki ilk değişikliği gerçekleştirdi. Sitemizin de yazarlarından olan tecrübeli isim İbrahim Akbaş’ın bugün görevine başladığı öğrenildi.

İbrahim Akbaş Tarım Bakanlığı özel kalemine getirildi
İbrahim Akbaş Tarım Bakanlığı özel kalemine getirildi admin
 
Yeni bakanlar kurulu kabinesinde, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına getirilen Şanlıurfa Milletvekili Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, bakanlıktaki ilk değişikliği gerçekleştirdi. Bakanlık özel kalemine, yıllardan beri adeta Fakıbaba’nın gölgesi konumunda olan bir isim getirildi.
 
Günlerdir sabahın erken saatlerinden, gecenin geç saatlerine kadar, bakanlıktaki bürokratlarla toplantı yaparak brifingler alan Fakıbaba, kendi ekibini oluşturmak için düğmeye bastı. Bakanlıktaki ilk değişim, Özel Kalem Müdürlüğünde oldu. Fakıbaba, Özel Kalem Müdürlüğüne, yıllardır birlikte çalıştığı İbrahim Akbaş’ı getirdi. SSK Başhekimliği döneminden bu yana, Belediye Başkanlığı ve Milletvekilliği sürecinde de danışmanlığını yapan tecrübeli isim İbrahim Akbaş, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına getirildi. Akbaş’ın Şanlıurfalı olması, hemşehrilerini iyi tanıması ve bürokratik tecrübeleri nedeniyle de bu önemli makama getirilmesi, kentte sevinç yarattı. Akbaş’ın bugün görevine başladığı öğrenildi.
İbrahim Akbaş kimdir İbrahim Akbaş İbrahim Akbaş haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Şentürk Üstebay     2017-08-08 Sayın İbrahim Bey yeni görevinizde başarılar dilerim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle