Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin İbo'nun kızı mı? İlk kez cevap verdi!

İbo'nun kızı mı? İlk kez cevap verdi!

“Su Gibi” programının solisti Dilan Çıtak'ın İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu öne sürüldü. Çıtak iddiayı yalanlamadı, “Yeri ve zamanı geldiğinde konuşurum” dedi. İbrahim Tatlıses cephesinde ise sessizlik hakim...

Giriş Tarihi: 22 Mart 2013 Cuma 11:54
İbo'nun kızı mı? İlk kez cevap verdi!

Çıtak, iddialarla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Bu konuyla ilgili sorulara yanıt vermeyeceğim. Şu an konuşmamam lazım, avukatım da böyle istiyor. Yeri ve zamanı geldiğinde sizlere herşeyi açıklarız. Bu konuyla ilgili ne annem, ne de ben konuşacağız. Açıklama resmi yollarla olacak. Biraz sıkıntılı bir dönem geçiriyorum. Bunların içinde kaybolmak insanın canını sıkıyor. ‘Su Gibi' programında bunlar konuşulurken, aslında orada bile değildim. Programın ilk seansında çıkıp şarkımı söyledim. Köpeğim rahatsız olduğu için yayından çıkıp onu veterinere götürdüm. ‘Dilan stüdyoya terk etti' demeleri çok ilginç, çünkü orada bile değildim. Ben müzisyenim ve müzisyen kimliğimle konuşulmak istiyorum. Şu an yaşananları dışarıdan bir göz olarak izliyorum."

HASTANEDE ZİYARET ETMİŞTİ

Dilan Çıtak'ın 2011'in mart ayında silahlı saldırıya uğrayan ve uzun bir süre tedavi gören İbrahim Tatlıses'i hastanede ziyaret de ettiği öne sürüldü.

Şahitlik yaparım

Oyuncu Serpil Çakmaklı, TV8'de ekrana gelen "Aramızda Kalsın" adlı programda, iddialarla ilgili ilginç açıklamalar yaptı:

"Dilan Çıtak'ın annesi Işıl, asistanımdı. 1986-87-88 yılları. Hatta kendisiyle film çektik, birlikte oynadık. Ankara'da Başkent gazinosunda sevgili İbrahim Tatlıses'le aynı sahneyi paylaşırken Işıl da Ankara'daydı. O dönemlerde Işıl'ın gazetelere verdiği röportajlar var, ‘Çocuğumun babası İbrahim Tatlıses'tir' diye. Biz de biliyorduk, ama açıklamadık. Ama İbrahim Tatlıses asla kabul etmedi. Benim yanımda İbrahim Tatlıses'le telefonda tartışıyorlardı. O görüşmelerde hep İbrahim'in çocuğu kabul etmediğini, dava açacağını, çocuğunun haklarını arayacağını söylüyordu. O davalar da açıldı. Işıl bana o dönem ‘Ev, araba teklif ettiler, davayı örtbas etmek için' diyordu. Dava açılırsa şahitlik yaparım. İbrahim benim canım, arkadaşım o bir tarafa, diğer tarafta ise hemcinsim olan biri var."

Haber7.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com