Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat İbo İçin Şarkılı Eylem Çağrısı

İbo İçin Şarkılı Eylem Çağrısı

Giriş Tarihi: 18 Mart 2011 Cuma 11:27
İbo İçin Şarkılı Eylem Çağrısı

Şanlıurfa’da günlük yayınlanan YENİURFA gazetesi herkesi Tatlıses için herkesi  “Benim Hayatım” parçasını çalmaya davet etti.

Eylemin konusu da hayli ilginç oldu. 21 Mart Pazartesi günü saat: 14:00 da herkesi yüksek sesle aynı anda Tatlıses’in Benim Hayatım” parçasını çalmaya davet eden YENİURFA gazetesi yazı işleri sorumlusu Şahban kılıç; “Ülkemizin en sevilen ses sanatçılarından, insanları türküleri ile zaman zaman coşturan, zaman zamanda hüzünlendiren; İlimizin medarı iftiharı, dünyaca ünlü halk sanatçımız İbrahim Tatlıses’in uğradığı kalleşçe saldırıyı kınıyor,  tüm kalbimiz ve dilimizle lanetliyoruz.

         Büyük türkücümüze Allah’tan acil şifalar diliyoruz

Ona bir minnet borcu olarak; ülkemizde ve dünyada ses getirecek, onu susturmaya çalışanları karamsarlığa itecek bir eyleme, halkımızı davet ediyoruz.

İnsan yaşamını kutsal kılan İslam dinin mensupları olarak,  insanların “Can, Mal, Namus ve Akıl” emniyetinin sağlandığı günlere bir an önce kavuşmayı yetkililerimizden talep ediyoruz.

Haydi! Evlerimizde, işyerlerimizde, arabalarımızda ve müsait olan her yerde 21 Mart Pazartesi günü saat: 14:00 da yüksek sesle İbrahim Tatlıses’in ”Benim Hayatım” Parçasını çalalım” dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vefalı Eğitim-Bir-Sen

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com