Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Hut köyünde taziye evi açılışı gerçekleşti VİDEO

Hut köyünde taziye evi açılışı gerçekleşti VİDEO

Şanlıurfa Merkeze bağlı Ayhanlar (Hut) köyünde iş adamı Emin Yetim tarafından yapılan taziye evi Milletvekili Mahmut Kaçar, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz, partililer ve köy sakinlerin katılımı ile dualarla açıldı.

Giriş Tarihi: 19 Ekim 2013 Cumartesi 15:05
Hut köyünde taziye evi açılışı gerçekleşti VİDEO

Burada bir konuşma yapan Milletvekili Mahmut Kaçar; “AK Parti dönemi ile siyaset anlayışı değişti. Artık hesap verebilen bir siyaset zemini oluştu. Halka hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Şanlıurfa’nın büyükşehir olmasıyla birlikte köylere daha çok hizmet yapılacaktır. Yapılan bu taziye evi ve Kuran Kursu köy halkına hayırlı olsun” dedi.

 

İl Başkanı av. Yusuf Eğilmez hayırlı olsun dileklerinde bulunurken, yaptırılan taziye evinin açılışı ile köy halkına önemli hizmet vereceğini belirtti.

Üç ay gibi kısa sürede Taziye evi, Kuran Kursu ve cami imamı için lojman yaptıklarını belirten İş Adamı Emin Yetim; “Köyümüzün böyle bir taziye evi ve kuran kursuna ihtiyacı vardı. Bizde kayıtsız kalmayarak girişimlerde bulunduk. Üç ayda yaptırdığımız Kuran Kursu ve Taziye evinin açılışını gerçekleştirdik. Hut köyü ve çevre köyler bundan faydalanacaktır. Açılışına katılan Milletvekilimiz ve AK Parti yöneticilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

 

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com