Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa HÜSNÜ M.ÖZYEĞİN, VALİ OKUTAN'I ZİYARET EDİP YAPTIRDIĞI OKULLARI GEZDİ

HÜSNÜ M.ÖZYEĞİN, VALİ OKUTAN'I ZİYARET EDİP YAPTIRDIĞI OKULLARI GEZDİ

Giriş Tarihi: 8 Haziran 2011 Çarşamba 16:13
HÜSNÜ M.ÖZYEĞİN, VALİ OKUTAN'I ZİYARET EDİP YAPTIRDIĞI OKULLARI GEZDİHüsnü M. Özyeğin Vakfı, tarafından ilimizde yaptırılan okulları görmek amacıyla Şanlıurfa’ya gelen Hüsnü M. Özyeğin ve beraberindeki heyet ilk olarak Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan’ı makamında ziyaret etti.

Şanlıurfa’da eğitim ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında Vali Nuri Okutan’dan bilgi alan heyete Vali Okutan, ziyaretin sonunda çeşitli hediyeler verdi. Heyet valilik ziyaretinin ardından Hüsnü M.Özyeğin İlköğretim Okuluna giderek incelemelerde bulundu.

Milli Eğitim Müdürü Hanifi Şahin tarafından karşılan Hüsnü Özyeğin ve beraberindeki heyet öğrencilerle de sohbet etti. Teknoloji fuarını gezen Hüsnü M özyeğin öğrencilerin yaptığı çalışmaları inceleyip, öğrencilerden yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Dr Cavit Özyeğin ilköğretim Okunla geden heyet burada öğrenim gören öğrencilerle bir araya geldi.

Okulları dolaşan vakıf heyet adına bir açıklama yapan vakıf Başkanı Hüsnü M. Özyeğin, “Okullarımızı gezdim çok mutlu oldum. Maalesef açılışlarına gelememiştim. Şimdi geldim gördüm çok harika okullar buldum. Öğretmenler ve çocuklar çok güzel etkinlikler yapıyor. Çocukların teknoloji fuarını birlikte gezdik. Ben buradan okul müdürlerimizi kutluyorum”dedi.
www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com