Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Hür Belediye İş Sendikası örgütleniyor VİDEO

Hür Belediye İş Sendikası örgütleniyor VİDEO

Hür Belediye İş Sendikası 'hesap Soruyor' sloganı ile kurulduklarını belirten Genel Başkan Yardımcısı Ali Uğraş, Genel Merkezinin Ankara'da olduğu yönetimin ağırlıklı Urfalılardan oluştuğunu belirtti.

Giriş Tarihi: 5 Eylül 2014 Cuma 14:27
Hür Belediye İş Sendikası örgütleniyor VİDEO

Genel Sekreter Hatun Koçbaba ve Genel  Mali Sekreter Haki Taplamacı ile birlikte basın açıklaması yapan Genel Başkan Yardımcısı Ali Uğraş, Türkiye geneli çalışmaların sürdüğünü Şanlıurfa'nın yanı sıra bir çok ilde örgütlendiklerini belirtti.

Uğraş, amaçlarının özelikle taşeron işçilerin sendikalaşmasını sağlayarak haklarının korunması için çalışacaklarını belirtti. Uğraş Şanlıurfa'da 400 üyelerinin olduğunu söylyerek Belediye işçileri, Belediye Taşeron işçileri ile Devlet ve Özel Hastane taşeron işçileri ile Üniversite Taşeron işçilerinin sendikalarına üye olabileceğini belirtti.

Bakan Faruk Çelik'in taşeron işçileri için verdiği sözün takipçisi olacaklarını belirten Uğraş; "Belediye çalışanlarını bir an önce sendikamıza üye olmaya davet ediyorum" dedi. 

Sendika olarak Şanlıurfa'da yakın zamanda kongre yapacaklarını belirtti. 

haber: www.balikligol.com 

YORUMLAR
  • yorum2016-05-11 14:13:41HİDAYET BAYAT

    başarılarınızın devamını dilerim hatun arkadaşimada ayrıca başarı diliyorum sinan kirveme selamlarımı sunarım

  • yorum2014-09-09 20:08:57g doğu tv ye çıktınız sağolun engelemelere ramen bizi rahatlatınz

    ben haşim

  • yorum2014-09-08 09:00:30özurfalı

    BİR URFALI OLARAK ÇOK SEVİNDİK.VAR OLAN BOŞLUĞU İNŞALLAH DOLDURURSUNUZ.ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.BİR AY GİBİ KISA BİR SÜREDE KURULMASINA RAGMEN GÜZEL BİR ÜYE SAYISINA ULAŞMIŞSINIZ.İNŞALLAH URFAYA GÜZEL İZLER BIRAKIRSINIZ..URFALILARIN GENEL MERKEZ KURMASI AYRICA GURUR VERİCİDİR.DESTEĞİM SİZİNLE...SAYGILARIMLA..

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emine Atasoy: Urfa’nın kalkınması için yatırıma hazırız

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com