Advert
Advert
Advert

Hür Belediye İş Sendikası örgütleniyor VİDEO

Hür Belediye İş Sendikası 'hesap Soruyor' sloganı ile kurulduklarını belirten Genel Başkan Yardımcısı Ali Uğraş, Genel Merkezinin Ankara'da olduğu yönetimin ağırlıklı Urfalılardan oluştuğunu belirtti.

Hür Belediye İş Sendikası örgütleniyor VİDEO
Hür Belediye İş Sendikası örgütleniyor VİDEO

Genel Sekreter Hatun Koçbaba ve Genel  Mali Sekreter Haki Taplamacı ile birlikte basın açıklaması yapan Genel Başkan Yardımcısı Ali Uğraş, Türkiye geneli çalışmaların sürdüğünü Şanlıurfa'nın yanı sıra bir çok ilde örgütlendiklerini belirtti.

Uğraş, amaçlarının özelikle taşeron işçilerin sendikalaşmasını sağlayarak haklarının korunması için çalışacaklarını belirtti. Uğraş Şanlıurfa'da 400 üyelerinin olduğunu söylyerek Belediye işçileri, Belediye Taşeron işçileri ile Devlet ve Özel Hastane taşeron işçileri ile Üniversite Taşeron işçilerinin sendikalarına üye olabileceğini belirtti.

Bakan Faruk Çelik'in taşeron işçileri için verdiği sözün takipçisi olacaklarını belirten Uğraş; "Belediye çalışanlarını bir an önce sendikamıza üye olmaya davet ediyorum" dedi. 

Sendika olarak Şanlıurfa'da yakın zamanda kongre yapacaklarını belirtti. 

haber: www.balikligol.com 

Hür Belediye İş Sendikası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HİDAYET BAYAT     2016-05-11 başarılarınızın devamını dilerim hatun arkadaşimada ayrıca başarı diliyorum sinan kirveme selamlarımı sunarım
g doğu tv ye çıktınız sağolun engelemelere ramen bizi rahatlatınz     2014-09-09 ben haşim
özurfalı     2014-09-08 BİR URFALI OLARAK ÇOK SEVİNDİK.VAR OLAN BOŞLUĞU İNŞALLAH DOLDURURSUNUZ.ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.BİR AY GİBİ KISA BİR SÜREDE KURULMASINA RAGMEN GÜZEL BİR ÜYE SAYISINA ULAŞMIŞSINIZ.İNŞALLAH URFAYA GÜZEL İZLER BIRAKIRSINIZ..URFALILARIN GENEL MERKEZ KURMASI AYRICA GURUR VERİCİDİR.DESTEĞİM SİZİNLE...SAYGILARIMLA..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle