Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Hükumet konağının çevresi mezbeleye döndü

Hükumet konağının çevresi mezbeleye döndü

Mardin Valiliği, Adliye ve kamu birimlerinin bulunduğu Hükumet Konağı kompleksinin bulunduğu alanda gelişi güzel atılan çöpler ile sigara izmaritleri alanı adeta mezbeleye çevirdi.

Giriş Tarihi: 20 Eylül 2014 Cumartesi 11:30
Hükumet konağının çevresi mezbeleye döndü

Mardin Hükumet Konağı kompleksinin bulunduğu alanda gelişi güzel atılan çöpler ile sigara izmaritleri alanı adeta mezbeleye çevirdi. 

Özellikle vatandaşın giriş yaptığı kompleksin arka giriş kapısının önü ve takip eden merdivenlerde çevreye gelişi güzel yayılan çöpler ile sigara izmaritleri, ilgili birimlere yakışmayacak bir görüntü oluştururken vatandaşlar bu görüntüye duyarsız kalan ilgililere tepki gösterdi.

Hükümet Konağı kompleksinin arkasında bulunan geniş alanın adeta kendi haline terk edildiğini belirten Mustafa Akbaş adlı vatandaş, "Buradan çok sık gidip geliyoruz. Her geçtiğimizde gerçekten şehrimize yakışmayacak görüntülerle karşı karşıya kalıyoruz. Bu alanı denetleyecek bir yetkili yok mu, temizleyecek bir görevli hiç mi olmaz? Vilayetin çevresindeki ağaçların altında bulunan küçük parklarda ise özellikle gençlerin uygunsuz görüntüleriyle de sık sık karşılıyoruz. Bana göre hükumet konağı çevresinin kültürümüze yakışmayacak bir arka bahçe olmaktan biran önce kurtarılıp, güzel bir düzenlemeye gidilmesi gerekiyor. Bunu da halkın gözü kulağı olan siz gazetecilerin dile getirmesi gerekiyor.” dedi. (M. Salih Keskin – İLKHA)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da iki katlı ev çöktü, 1 kişi yaralandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com