Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam Hükümet Konağında Kan Bağış Kampanyası

Hükümet Konağında Kan Bağış Kampanyası

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük Şanlıurfa Kızılay Kan Merkezi tarafından Hükümet konağında düzenlenen kan bağışı kampanyasına katılarak kan bağışında bulundu.

Giriş Tarihi: 1 Aralık 2014 Pazartesi 22:04
Hükümet Konağında Kan Bağış KampanyasıHükümet konağının giriş katında kurulan standlara gelerek kan bağışında bulunan İlimiz Valisi İzzettin Küçük kan bağışında bulunan vatandaşlarla sohbet etti. Vali Küçük daha sonra kendisi de kan bağışında bulundu. Kızılay kan merkezinde görevli Dr. Murat MERİÇ şuana kadar vatandaşlar tarafından  33 ünite kan bağışında bulunulduğu,  bu rakamın mesai saatleri sonuna kadar 50 üniteye ulaşacağını, ayrıca Şanlıurfa Halkının kan bağışı konusunda duyarlı olduğunu, Valimiz İzzettin Küçük’ün kan bağışı kampanyasına katılarak, Hükümet Konağına gelen vatandaşlar ve çalışan memurlarla  birlikte kan vermesinin bundan sonra yapılacak olan kan bağışı kampanyalarına da örnek teşkil edeceğini belirtti.

toplum yararına yapılan böyle kampanyalara katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren ve Kan bağışında bulunan İlimiz valisi İzzettin küçük, ayrıca bağış yapılan bu kanlarla bir çok hastanın hayata tutunacağını, bunun da vatandaşlar arasındaki birlik ve beraberliği olumlu yönde geliştirdiğini belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Yeşiller içinde bir Şanlıurfa hedefi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com