Advert
Advert
Advert

Hükümet Konağında Kan Bağış Kampanyası

Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük Şanlıurfa Kızılay Kan Merkezi tarafından Hükümet konağında düzenlenen kan bağışı kampanyasına katılarak kan bağışında bulundu.

Hükümet Konağında Kan Bağış Kampanyası
Hükümet Konağında Kan Bağış KampanyasıHükümet konağının giriş katında kurulan standlara gelerek kan bağışında bulunan İlimiz Valisi İzzettin Küçük kan bağışında bulunan vatandaşlarla sohbet etti. Vali Küçük daha sonra kendisi de kan bağışında bulundu. Kızılay kan merkezinde görevli Dr. Murat MERİÇ şuana kadar vatandaşlar tarafından  33 ünite kan bağışında bulunulduğu,  bu rakamın mesai saatleri sonuna kadar 50 üniteye ulaşacağını, ayrıca Şanlıurfa Halkının kan bağışı konusunda duyarlı olduğunu, Valimiz İzzettin Küçük’ün kan bağışı kampanyasına katılarak, Hükümet Konağına gelen vatandaşlar ve çalışan memurlarla  birlikte kan vermesinin bundan sonra yapılacak olan kan bağışı kampanyalarına da örnek teşkil edeceğini belirtti.

toplum yararına yapılan böyle kampanyalara katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren ve Kan bağışında bulunan İlimiz valisi İzzettin küçük, ayrıca bağış yapılan bu kanlarla bir çok hastanın hayata tutunacağını, bunun da vatandaşlar arasındaki birlik ve beraberliği olumlu yönde geliştirdiğini belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı