Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat HÜDER'den ressam Muharrem Çelik'e plaket

HÜDER'den ressam Muharrem Çelik'e plaket

Giriş Tarihi: 12 Nisan 2011 Salı 19:15
HÜDER'den ressam Muharrem Çelik'e plaket

Harran Üniversitesi Talebe Derneği (HÜDER) tarafından Ressam Muharrem ÇELİK’e plaket verildi. Dernek yönetimi Ressam Muharrem Çelik’i ziyaret ederek ülke kültürüne katkılarından ötürü plaket takdim ettiler. Dernek yönetim kurulu adına Hasan Hüseyin Genç bizlere örnek teşkil eden Urfa’da her alanda çalışmalarıyla tanınan Ressam Muharrem ÇELİK, Milli ve manevi değerlere bağlı olarak sanatını icra etmesi bizleri memnun etmektedir. Hocamızın ülke kültürüne olan katkısı ve vatanına milletine bağlılığı biz gençlere de örnek olmaktadır. Bu nedenle dolayı kendisine derneğimiz adına bu plaketi takdim ediyoruz.

 

Kendisini duygulandıran bu palaketi almaktan dolayı duygularını dile getiren Muharrem çelik; ülkemizin geleceği ve teminatı olan gençlerimiz tarafından takip edilmem beni oldukça duygulanmıştır. Umarım onlara yol göstermişimdir. Gençlerimizde vatan sevgisinin bilincini alarak, inançlı bir şekilde halkımıza hizmet etmelerini temenni ediyorum dedi.

Plaketin ardından dernek yöneticileri ile Çelik; “Birçok alanda işbirliği yapma kararını aldıklarını ve derneğin çalışmalarını takip edeceklerini” söyledi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Uluslararası İslâm Bilgeleri Zirvesi Şanlıurfa’da düzenlenecek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com