Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat HÜ'DE “KİŞİSEL GERİLEYİŞ” KONFERANSI

HÜ'DE “KİŞİSEL GERİLEYİŞ” KONFERANSI

27 Nisan 2015 Pazartesi günüHarran Üniversitesi Kritik Analitik Düşünme (KAD) Kulübü tarafından davet edilen Bülent Akyürek “Kişisel Gerileyiş” konulu bir konferans sundu.

Giriş Tarihi: 28 Nisan 2015 Salı 06:17
HÜ'DE “KİŞİSEL GERİLEYİŞ” KONFERANSI

Harran Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi konferans salonunda gerçekleşen konferansa gençlerin ilgisi yoğundu. Kulübün tanıtım görsellerinin sunumundan sonraen çok üye kaydı yapan öğrenciye Kritik Analitik Düşünme Kulübü tarafından plaket verildi.
Rektör Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, İl Müftüsü İhsan Açık, Kulüp Danışmanı Yrd. Doç. Dr. M. Akif Nacar, akademisyenler ve öğrencilerin katıldığı konferans bir buçuk saat sürdü.
Yazar Bülent Akyürek, dünyada gelişen olayları, İslam ülkelerinin üzerinde oynanan oyunları, dünya ülkelerinin politikaları, modernite konularını kendi üslubu ile anlattığı konferansının ardından, salon çıkışında kurulan stantta kitaplarını imzaladı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com