Advert
Advert
Advert

HÜDA PAR’dan Şanlıurfa’nın yeni valisine ziyaret

HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanlığından bir heyet, Şanlıurfa Valiliğine yeni atanan Abdullah Erin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

HÜDA PAR’dan Şanlıurfa’nın yeni valisine ziyaret
HÜDA PAR’dan Şanlıurfa’nın yeni valisine ziyaret admin


HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanlığından oluşan bir heyet, Adıyaman Valiliğinden Şanlıurfa’ya yeni atanan Vali Abdullah Erin’i Makamında ziyaret etti.
Ziyaret heyetine HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Lokman Yalçın, İl Başkan Yardımcısı Fevzi Kav, Haliliye İlçe Başkanı Basri Demir, Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Şılaş Alkanat ile Karaköprü İlçe Teşkilatından Faruk Polat katıldı. 
Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, HÜDA PAR heyetini makamında karşıladı.
Vali Erin ile karşılıklı yapılan sohbette, Şanlıurfa’daki sorunlar ve yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. 
Yaptığı ziyaret hakkında açıklamalarda bulunan HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Lokman Yalçın, Şanlıurfa’ya yeni atanan vali Erin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğunu söyledi.
Yalçın, “HÜDA PAR Şanlıurfa İl Teşkilatı olarak yeni valimiz Abdullah Erin’i ziyaret ettik. Ziyaretimizde genel itibariyle Şanlıurfa’nın sorunlarını konuştuk. Valimizin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Şanlıurfa için hayırlara vesile olacağını, Şanlıurfa’da bir değişim ve dönüşümün başlangıcı olacağını umuyoruz. Kentin kangrenleşmiş birçok sorunlarını dile getirdik. İleriki zamanlarla sık sık bir araya gelip bu memleketin selameti için, sorunlarının giderilmesi için hep birlikte elimizden geleni yapacağız. Vali Erin’e bu konuda elimizden gelen desteği vereceğiz.” ifadelerini kullandı.
Vali Erin, HÜDA PAR heyetinin ziyaretinden dolayı memnun olduğunu, Şanlıurfa’daki tüm parti, STK ve diğer kurumlar ile iç içe olacağını, kentin sorunlarının çözümü noktasında duyarlı olacağını ifade ederek bu anlamda tüm Siyasi partilere ve STK’lara da görev ve sorumluluğun düştüğünü dile getirdi. 
Bu bölgenin bir insanı olarak yıllarca hasret içerisinde örgütlü bir yapının halkın tamamını, bütün renkleriyle, dilleriyle bir araya getirecek, ayrıştırıcı değil birleştirici bir oluşumun olmasını hep beklediklerini, bu anlamda HÜDA PAR’ın çalışmalarını yakından takip ettiğini söyleyen Erin, HÜDA PAR’ın bu özlem ve beklentiyi karşılayabileceğini ifade etti.
Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaret, karşılıklı iyi niyet ve başarı temennileri ile sona erdi. 

 

Vali Abdullah Erin HÜDA PAR Lokman Yalçın Fevzi Kav Basri Demir Mehmet Şılaş Alkanat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!