Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Hüda Par'dan Birecik'te esnaf atağı

Hüda Par'dan Birecik'te esnaf atağı

Hür Dava Partisi Birecik İlçe Başkanlığı üye ve gönüllüleriyle birlikte parti tanıtımı için esnaf ziyaretleri yaptı.

Giriş Tarihi: 5 Aralık 2013 Perşembe 18:24
Hüda Par'dan Birecik'te esnaf atağı

ŞANLIURFA; Hür Dava Partisi Birecik İlçe Başkanlığı üye ve gönüllüleriyle birlikte toplu bir şekilde parti tanıtımı için ilçedeki esnaflara ziyaretlerde bulundu.

 

 

HÜR DAVA PARTİSİ Birecik ilçe başkanı İ.HALİL BARLAK ve teşkilatın yönetim kurulu üyeleri ile partinin üye ve gönüllülerinden oluşan kalabalık bir heyet ilçe merkezindeki esnaf ve halka parti tanıtımı için ziyarete çıktı. Ziyaretler sırasında esnafların ve halkın ziyaretlerden duyduğu memnuniyet dikkat çekiciydi.Esnaf ve halkın sıcak bir ilgiyle karşıladıkları Hüda Par ilçe yöneticileri ve üyeleri sıcak bir ortamda partinin misyonu ve hedefleri konusunda bilgilendirmelerde bulundu. İlçe teşkilat başkanı İ.Halil Barlak konuyla ilgili olarak esnafın ve halkın teveccühünden çok memnun olduklarını belirterek Hür Dava Partisi olarak halkımızın bu sıcak ve samimi tavırları bizleri memnun etti. Biz hizmet noktasında halkımızın ihtiyaç duyduğu bir partiyiz. Müslüman halkın değerlerine sahip çıkacak,onlara hizmeti bir lütuf değil görev olarak bilecek bir hizmet anlayışıyla Adil, Dürüst ve Gerçek bir yönetim tarzı için halkımıza haydi  HÜDA PAR’a diyoruz.  İşte biz Hür Dava Partisi olarak Müslüman halkımızın bu beklentilerini gerçekleştirebilecek bir partiyiz.Kısa bir süre önce kurulmamıza rağmen toplumumuzun özlemini duyduğu bir  yönetim anlayışıyla halkımızla kucaklaşacağız.Bu gün bizler bu ziyaretlerimizle bunu halkımıza anlatıyoruz dedi.

 

Ziyaretler Sırasında Bir Çok Esnafın ilçe de yerel yönetimlerin halkın sorunlarıyla gerektiği gibi ilgilenmediğini ve ilçenin  bir  çok sıkıntısının bulunduğunu belirttiler. Ayrıca seçim dönemi yaklaşınca hizmet yapılıyor görüntüsü verilerek bir çok çalışmanın yapıldığını ama çalışmaların hizmetten çok plansız, gelişigüzel ve belediye bütçesine fazladan yük getirecek cinsten işler olduğunu belirttiler. Halk olarak bu tür bir  yerel yönetim anlayışından rahatsız olduklarını ve ilçenin yeni bir yerel yönetim anlayışına ihtiyaç duyduğunu belirttiler.

Mehmet DEMİRTAŞ / BİRECİK www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Aslan Ali Bayık, "Başarı İçin Çok Çalışmak Gerek"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com