Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset HÜDA PAR seçim tavrını açıkladı

HÜDA PAR seçim tavrını açıkladı

Giriş Tarihi: 1 Ağustos 2014 Cuma 14:13
HÜDA PAR seçim tavrını açıkladı

Cumhurbaşkanlığı seçimindeki tavrını açıklayan HÜDA PAR, seçmenlerini tercihleriyle baş başa bıraktı. Yapılan açıklamada,"Seçmenlerimizin, inancımızın ve halkımızın faydasına olacak şekilde tavır belirleyeceklerine inanıyoruz." denildi.

 HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Yılmaz, Diyarbakır İl Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısında, partisinin cumhurbaşkanlığı seçimindeki tavrını açıkladı. 

10 Ağustos 2014 tarihinde, Türkiye tarihinde ilk kez bir cumhurbaşkanının doğrudan halkın oyu ile seçileceğini hatırlatan Yılmaz, Cumhurbaşkanının halkın oyuyla seçilmesinin olumlu bir gelişme olmakla birlikte, kanuni kısıtlamalardan dolayı HÜDA PAR olarak kendi adaylarını gösterme imkânlarının olmadığına dikkat çekti. 

Yılmaz, "Her kim olursa olsun, halkın oylarıyla seçilecek bir Cumhurbaşkanından bizim beklentimiz; adaletle, halkın temel insani haklarını gözeterek ve İslami hassasiyetlerini dikkate alarak hareket etmesidir. Seçmenlerimizin de bunları dikkate alacaklarına, inancımızın ve hal-kımızın faydasına olacak şekilde tavır belirleyeceklerine inanıyoruz. 

Bu nedenle Cumhurbaşkanlığı seçiminde HÜDA PAR olarak, seçmenlerimizi tercihleriyle baş başa bırakmayı uygun gördük." dedi. (Hamza Adiyaman - İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da Yeni Anayasa Bilgilendirme Toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com