Advert
Advert
Advert

HÜDA PAR Şanlıurfa kongreye gidecek!

HÜDA PAR Şanlıurfa İl Teşkilatı kongreye gidiyor. Eylül ve Ekim ayı içerisinde ilçe kongreleri, Şubat ayı içerisinde ise İl kongresi yapılacak.

HÜDA PAR Şanlıurfa kongreye gidecek!
HÜDA PAR Şanlıurfa kongreye gidecek! admin
Konu hakkında bilgi veren HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Lokman Yalçın, kongre seçim takvimine göre Eylül ve Ekim ayı içerisinde İlçe kongrelerini ve Şubat ayı içerisinde ise İl kongresini gerçekleştireceklerini belirtti.
 
İlçelerin yapacakları kongreleri sıralayanYalçın,29 Eylül tarihinde Siverek, 30 Eylül’de Eyyübiye, 1 Ekim tarihinde Hilvan, Viranşehir, Ceylanpınar ilçelerinde, 7 Ekim’de Suruç, 8 Ekim’de Haliliye, 15 Ekim’de Karaköprü, 22 Ekim tarihinde Akçakale, Bozova ilçelerinde, 29 Ekim’de de Birecik’inkongreleri yapılarak ilçe kongrelerinin tamamlanacağını söyledi.
 
“Eyyübiye İlçe Kongresine Genel Başkan Zekeriya Yapıcıoğlu katılacak”
 
30 Eylül Cumartesi günü Şair Nabi Kültür Merkezinde yapılacak Eyyübiye İlçe Kongresine HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu’nun katılacağını hatırlatan Yalçın, diğer ilçe kongrelerine de HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcılarından Mehmet Yavuz, BahattinTemel ve Vedat Turgut’un katılacağını ifade etti.
 
“Halkımızın karşısına daha güçlü bir kadroyla çıkacağız”
 
Şanlıurfa İl kongresinin ise Şubat ayı içerisinde yapılacağını belirten Yalçın, “İl ve ilçe kongre sürecinestart vermiş bulunmaktayız. Bu süreci en güzel şekilde geçirip, sorumluluğumuzun ağırlığının bilincinde olarak halkımızın karşısına daha güçlü bir kadroylaçıkacağız inşallah. Tüm Teşkilatlarımıza bu süreçte yapacakları çalışmalardan dolayı şimdiden başarılar diler, 2. Olağan Kongrelerimizin ilimize ve ilçelerimize daha sonra İslam ümmetine hayırlar getirmesini temenni ederim.” şeklinde konuştu.
 
Düzenlenecek kongrelerde ana temanın “80 Milyon 1. Sınıf Vatandaş” olduğu ifade eden Yalçın, tüm vatandaşları yapacakları 2. Olağan kongrelerine davet etti.
HÜDA PAR Şanlıurfa HÜDA PAR kongre şanlıurfa kongre
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..